Nederland Noord-Holland Alkmaar Grand hotel Alkmaar
Grand hotel Alkmaar Grand hotel Alkmaar
€ 135
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het historische centrum van Alkmaar ligt aan de Gedempte Nieuwesloot het statige Grand hotel Alkmaar. Een parel midden in het centrum van deze gezellige stad!

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x een overnachting in een Deluxe kamer
  • 3 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (73 reviews)
carlamNJ1g
04 april 2019
Goed verzorgde kamers, uitstekend ontbijtbuffet. Vriendelijk behulpzaam personeel. Centrale ligging. Kortom: meer dan goed hotel!
jsdekloMCy
01 april 2019
Fantastisch een superfijne ontvangst een heel hartelijk welkom en zeer zorgzame medewerkers. Een prachtig oud pand met mooie en nette kamers en ook nog een een kamer met een supermooi uitzicht gekregen echt een aanrader. Ook de plaats is prachtig direct in het centrum van Alkmaar
PVHO51
31 maart 2019
Zeer vriendelijk personeel, ideaal in het centrum, kamers aan de voorkant rumoerig, kamers zijn verder goed, goed ontbijt maar vaak waren schalen of drankcontainers leeg en werden niet proactief bijgevuld,, bacon was niet doorbakken, miste bordjes met wat voor yoghurt er in de kannen zat.
maro
29 maart 2019
Ligging perfect en ook het ontbijt was goed, alleen spijtig van de geur die er in de nochtans zeer mooie kamer hing
theoverjans
28 maart 2019
Alleen maar lof kan ik uitspreken over dit hotel er wordt wel heel vaak vermeld over een uitgebreid ontbijt en dat hebben we nou echt meegemaakt alles was er niets ontbrak waar je ook zin in had het was er gewoon. De kamer was een balzaal met alles er op en eraan een bad en een douche alles keurig en netjes. Zeer vriendelijk personeel niets was teveel als je iets vroeg werd het volledig beantwoord kortom beslist een aanrader en midden in het centrum en parkeren € 10,00 voor het uitrijden al had je daar 2 a 3 dagen gestaan, een meevaller want ik heb al anders mee gemaakt. Ze zullen me zeker nog eens terug zien!