Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fietst u zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

N.B. vanwege een grootschalige verbouwing kan het zijn dat wij van september t/m medio december 2019 geen of zeer beperkte beschikbaarheid hebben.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (649 reviews)
Ray80
17 december 2018
We hebben het heerlijk gehad!
paulaulenaers
15 december 2018
Een fijn en proper hotel
yem68
15 december 2018
Mooi , vriendelijke personeel.. Heel lekker ontbijt .
RbrekeSzXj
15 december 2018
Ik vind dat ik misleid ben, bij van de Valk heb ik geboden, er staat ter waarde van 100 euro, er staat niets van een ontbijt benoemd, een kamer kost 94 euro met ontbijt, dus snap niet dat ze aan dat bedrag komen, ook omdat wij de goedkoopste kamer hadden, ik heb ook bij de balie geklaagd, hopende u hier mee van dienst te zijn geweest.
nickvanvoorst
15 december 2018
Een heel goed hotel. Goede service en vriendelijke medewerkers. De kamers zijn iets gedateerd maar keurig onderhouden. Ik wil hier zeker terugkomen.