Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
€ 55
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (19 reviews)
WRG57
16 april 2018
3 sterren, maar 4 sterren in service, vriendelijkheid en re-styling Het is een wat ouder hotel, die keurig haar best heeft gedaan om te re-stylen. De kamer is niet al te groot en de badkamer ook niet, maar ziet er keurig uit. Prima bedden en geluid van de aangrenzende weg blijft buiten. Een prima verzorgt compleet ontbijt. Gemiddelde leeftijd van de gasten schommelde tussen de 20 en 80 jaar. Als het zo uit komt, komen wij graag terug.
nelly diepeveen
28 maart 2018
Prima hotel. Goede bedden. Schoon. Vriendelijk personeel. Een mooi hotel
ajsmeiXj4J
25 maart 2018
Wij hadden een kamer beneden, en het was allemaal erg gehorig. Naar mijn idee slecht geïsoleerd. Behoefte op het toilet en doortrekker waren zeer goed te horen. Wij gingen hier heen voor een weekendje ontspanning, maar uitrusten is niet echt gelukt. Aankomt/inchecken vonden wij ook niet erg vriendelijk. Wij zullen dit hotel bij familie en kennissen niet aanraden. Postief is de ligging van het hotel. Interieur ook prachtig.
sopraan
02 maart 2018
mooi hotel vriendelijk ontvangst , mooie schone comfort kamer, netjes schoon , goed ontbijt kom zeker keer terug .
I love it
25 februari 2018
We kregen een kamer in de belevingswereld, super deluxe. Het was een net hotel met prima ontbijt en fijne locatie. Kamers zijn iets gehorig