Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig totrust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (229 reviews)
HV26
15 december 2018
De hotelkamerveiling is t.o.v. de hotelprijs maar € 7,- lager, dus volgende keer boek ik rechtstreeks. De kamer is redelijk ruim, sanitair is erg gedateerd, maar alles is aanwezig en de douche is prima. Een waterkoker, koffie en thee, en föhn op de kamer en twee stoelen. De matrassen zijn zacht. Prima geslapen, kamer is niet gehorig. Ontbijt is uitgebreid. Restaurant Smakelijck, dat op het terrein van het grote hotel ligt, is een aanrader. Mooie omgeving.
vectra b
15 december 2018
Prachtig hotel aanrader
kh52
08 december 2018
mooi hotel, de kamers zijn schoon met douche en wc, en wat ook mooi is een waterkoker met thee en koffie, vriendelijk personeel, en s`morgen een ruime sortering ontbijt, en een mooie ontbijtzaal, dus zeer aan te bevelen en kort bij de winkelstraten enz enz
Harrie Wessels
07 december 2018
Prima hotel vriendelijk personeel goede service en goed ontbijtk
hahenojo
03 december 2018