Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (457 reviews)
Groot Hans
15 december 2018
Zeer tevreden over ons verblijf bij van de Valk Hengelo keurige kamers .Goed ontbijt. Waren nu niet met de E bike .vind wel ,ook bij andere van de Valk hotels,die stalling kan beter ze staan gewoon buiten .moet anders kunnen denk ik. Vriendelijke groet H de Groot
toosvanstrien
14 december 2018
We zijn hier al meerdere geweest en altijd met een goed gevoel weer naar huis gegaan. Het personeel in het restaurant is vriendelijk en attent. Je voelt er gast.
jobi1966
10 december 2018
Goed en mooi hotel. Prachtige kamers, goede bedden, lekker bas. Ontbijtbuffet super uitgebreid. Life cooking gedaan top! We komen zeker nog eens terug.
bas08
08 december 2018
Een goed hotel met mooie ruime kamer en badkamer. Heel goed ontbijt met veel keuze. Waren er nu voor 1 nachtje.Gaan zeker nog een keer terug.
gast456
01 december 2018
Prachtige kamer. En wat een ontbijt. Perfect!