Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (479 reviews)
anbovo
20 februari 2019
zie mijn eerste beoordeling
anbovo
19 februari 2019
Keurig hotel. Nette ontvangst. Had een upgrade gehad van het hotel. Nette kamer Mooie badkamer. Alles was goed geregeld. Kamer zag er schoon en helder uit. Heerlijk gegeten in het hotel Goed ontbijt, zeer uitgebreid met alles erop . Drie fijne dagen gehad in Hengelo.
miekemoes
19 februari 2019
Niet één van onze toppers bij Van der Valk maar dat is omdat het hotel nogal een oubollige uitstraling heeft. Verder alleen maar lof voor vriendelijk personeel, lekker eten, zalig ontbijt en goede kamer. Zowel bij ontbijt als diner opvallend veel mensen die niet in het hotel logeren.
hvasten
19 februari 2019
Prima kamer, prima diner, vriendelijk personeel.
J&J
17 februari 2019
Super goed hotel ,heerlijk Luxe Cooking diner op zaterdag avond. Ruime moderne kamer. Zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Vriendelijke medewerkers. Wij gaan nog een keer logeren.