Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,9 (606 reviews)
snoet
19 augustus 2019
Ruime kamer, goed bed, heerlijk ontbijt en zeer vriendelijk personeel Prima hotel
Marietjehaas
17 augustus 2019
Super schoon en goed ontbijt
klas
17 augustus 2019
prima verblijf gehad .jammer we hadden een net gerenoveerde kamer dat zou anders kunnen .ja kan de warmwaterkoker kan vullen onder de kraan in de badkamer maar de wastafel is te schol om hem te vullen dus doe je dat met de douche of bekertjes ,de douche heeft ook zo,n mankement geen rand op de badkamer vloer dus loopt het water daar waar je het niet wil hebben dus even dweilen met de badmat na een douche.kon beter zet hier een vloerwisser of verander het randje 10 cm hoger ..verder geen opmerking .
lniesten
17 augustus 2019
Tophotel, keurig schone kamer. Perfekt ontbijt. Gangen en deuren wat verwaarloosd/armoedig.
LeoBeck
17 augustus 2019
Mooi hotel, prachtig restaurant, goede incheck alleen jammer dat er honden in het restaurant mogen tijdens het ontbijt en diner.