Nederland Friesland Vlieland Loods Hotel Vlieland
Loods Hotel Vlieland Loods Hotel Vlieland
€ 28
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Toe aan een ontspannen break aan zee? Geniet van de rust, ruimte en gezelligheid op Vlieland. Overnacht op steenworp afstand van strand en duinen in Loods Hotel. Dit gastvrije hotel in Vlieland-Oost biedt een comfortabel onderkomen tijdens uw verblijf op het prachtige Waddeneiland Vlieland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (74 reviews)
maartram
21 februari 2019
Beetje gedateerd hotel met vriendelijk en hulpvaardig personeel
wegwezen2
13 februari 2019
Jam mer genoeg heb ik door omstandigheden mijn reserveren af moeten zeggen,dus kan ik geen reactie geven en ook geen cijfer maar om verder te gaan moet ik een cijfer geven dus moet u mijn cijfer maar doorstrepen
else.gelens
08 februari 2019
Het personeel van het hotel is vriendelijk en behulpzaam ( de verwarming op de kamer werkte niet naar behoren). Het ontbijt is uitstekend verzorgd. De kamers zijn netjes.
janenhKPcf
05 februari 2019
wij hebben in het logement geslapen fantasties en eengeweldig ontbijt
folkerJlmH
02 februari 2019
goed