Nederland Zeeland Vlissingen Hotel Restaurant Piccard
Hotel Restaurant Piccard Hotel Restaurant Piccard
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust? Geniet dan van de gezonde zeelucht in Vlissingen en overnacht bij Hotel Restaurant Piccard. Dit viersterrenhotel met voortreffelijk restaurant en verwarmd binnenzwembad ligt op steenworp afstand van de mooie boulevard van Vlissingen. Kortom, een heerlijke locatie voor een ontspannen break!

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer
  • Vrij gebruik van zwembad, sauna en solarium

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (27 reviews)
fcjoso
15 februari 2019
prachtig gelegen hotel , niet super modern , maar goede kamers , uitstekende service en heel lekker eten
056kiekeboe
13 februari 2019
Een aanrader , goeie locatie,niet ver van de zee en op wandelafstand van het centrum. Ruime,nette kamers en zeer vriendelijk personeel.
lutters
13 januari 2019
Het hotel is gunstig gelegen t.o.v. het strand en ook het centrum is op loopafstand. Het hotel was netjes, maar de inrichting is ouderwets en heeft iets van vergane glorie. De kamer is klein en zeer sober ingericht. Wij hadden een kamer op de 1e etage en keken uit op de parkeerplaats en het park. Wat ik erg vervelend vond, was dat er geen raam open kon. Het is inderdaad erg gehorig! Het ontbijt was prima verzorgd, de koffie hebben wij niet opgedronken. Te slap! Het diner hebben wij elders genoten. Wij komen hier niet meer terug, ondanks het vriendelijke personeel.
dominee
05 december 2018
Uitstekend hotel en prima kamer en het onbijt was ook goed. Medewerkers waren vriendelijk. Voor herhaling vatbaar.Komen zeker nog wel terug.
Jean Harings
18 november 2018
Prima hotel, ruime kamers (comfort) met een zitje buiten op het terras. Mooi ligging dichtbij het centrum (10min. lopen) en het strand (4 min.) Diner uitstekend, ontbijt ook. Enig minpuntje bij het ontbijt was dat alles wat warm moest zijn, niet warm genoeg was.