Nederland Utrecht Utrecht Carlton President Utrecht
Carlton President Utrecht Carlton President Utrecht
€ 119
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en ontspanning in Utrecht

Carlton President Utrecht - Nederland - Utrecht

Ontdek de historische Domstad Utrecht vanuit Hotel Carlton President. Dit viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt aan de rand van Utrecht en heeft alles in huis voor een aangenaam weekendje vol luxe en ontspanning. ‘Shop till you drop’ in de sfeervolle binnenstad, beklim de Domtoren of maak een rondvaart over de grachten.

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • 2 x een overnachting in een Standaard kamer
  • Vrij gebruik wellnessfaciliteiten
  • Glossy Carlton Magazine

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (152 reviews)
jy.verbrugge8
05 september 2019
We hebben er 2 nachten geslapen en zijn zeer tevreden over ons verblijf omwille van het prachtig gebouw met mooie parking. De kamer en badkamer voldeden aan onze verwachtingen. We genoten er van een uitgebreid ontbijt en al de medewerkers waar we contact mee hadden, betoonden zich zeer vriendelijk en hulpvaardig
Tom Stroobach
02 september 2019
Prima hotel en een prima deal.
flix
24 augustus 2019
Goed hotel goed ontbijt vriendelijk personeel goede kamer. Kortom niets mis met dit hotel gewoon goed
Jantina1989
23 augustus 2019
Super hotel! Mooi van binnen, nette en ruime kamer met alle benodigdheden, goede bedden, lekker uitgebreid ontbijt en vriendelijk personeel! Parkeren op het terrein is gratis en de bus is 2 minuten verderop. Zeker voor herhaling vatbaar!
nvancamp
17 augustus 2019
Vriendelijk personeel, gezellig restaurant/ontbijtruimte, ruime gratis parking, mooie inkomhal. De standaardkamer die we kregen was wel aan vernieuwing toe: de kamer was netjes, maar er hingen ouderwetse gordijnen, de zetelbekleding van beide fauteuils was gescheurd, de badkamer was gedateerd (nog met een gesloten douchecabine en ouderwetse stijl van tegels) , de deur van de badkamer was beschadigd.Hopelijk krijgen de standaardkamers binnenkort ook een opfrisbeurt.