Nederland Utrecht Utrecht Carlton President Utrecht
Carlton President Utrecht Carlton President Utrecht
€ 119
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en ontspanning in Utrecht

Carlton President Utrecht - Nederland - Utrecht

Ontdek de historische Domstad Utrecht vanuit Hotel Carlton President. Dit viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt aan de rand van Utrecht en heeft alles in huis voor een aangenaam weekendje vol luxe en ontspanning. ‘Shop till you drop’ in de sfeervolle binnenstad, beklim de Domtoren of maak een rondvaart over de grachten.

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • 2 x een overnachting in een Standaard kamer
  • Vrij gebruik wellnessfaciliteiten
  • Glossy Carlton Magazine

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (148 reviews)
nvancamp
17 augustus 2019
Vriendelijk personeel, gezellig restaurant/ontbijtruimte, ruime gratis parking, mooie inkomhal. De standaardkamer die we kregen was wel aan vernieuwing toe: de kamer was netjes, maar er hingen ouderwetse gordijnen, de zetelbekleding van beide fauteuils was gescheurd, de badkamer was gedateerd (nog met een gesloten douchecabine en ouderwetse stijl van tegels) , de deur van de badkamer was beschadigd.Hopelijk krijgen de standaardkamers binnenkort ook een opfrisbeurt.
Paulhuissen
17 augustus 2019
Mooi hotel schone kamers en wat het meeste opvalt is de vriendelijkheid en beleefdheid van het personeel. Van restaurantmanager receptioniste en housekeeping iedereen zegt je netjes goedendag
mieken
12 augustus 2019
Perfect hotel
keessie
08 augustus 2019
Vriendelijk personeel Ontvangst met gratis drankje. Lekker uitgebreid ontbijt. Met bus kun je snel naar Centrum Utrecht.
6leonie12
06 augustus 2019
Fijn hotel, net buiten Utrecht