Nederland Limburg - NL Heijenrath Hotel Heijenrath
Hotel Heijenrath Hotel Heijenrath
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 7,90 p.k.p.n.   verblijfskosten

3 dagen van het Zuid-Limburgse heuvellandschap

Hotel Heijenrath - Nederland - Heijenrath

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

  • 2 x een ontbijt, geserveerd aan tafel
  • Gratis entreekaarten Holland Casino Valkenburg op aanvraag

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 7,90 p.k.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,3 (76 reviews)
carll
17 juni 2019
Voor wie eens niet alle denkbare luxe wil, maar wel kwaliteit is hier op zijn plaats. Klein gemoedelijk hotel gerund door twee super aardige en behulpzame mensen. Waar vind je het nog ontbijt aan tafel, nou hier dus. Alles goed verzorgd. Prachtige omgeving, dichtbij Duitsland, België, en de Limburgse heuvels.
Mirananda
08 juni 2019
hotel Heijenrath is relatief erg duur. Kleine kamer met smalle toilet en wasuimte waar je je kont niet keren kan. Ook de verblijfskosten zijn 2-3 keer zo duur. Jammer hoor!
H.Thalen
29 april 2019
redelijk
sneekerboer3
17 maart 2019
Goed hotel,vriendelijke eigenaren en het eten is goed
Geje091950
21 februari 2019
Eenvoudig hotel met gezellige huiskamer achting café. Vriendelijke ontvangst en bediening. Waar voor je geld, want het hotel is niet duur.