Nederland Limburg - NL Heijenrath Hotel Heijenrath
Hotel Heijenrath Hotel Heijenrath
Waarde €   85,00
€ 45

Bourgondische gastvrijheid in Zuid-Limburg

Hotel Heijenrath - Nederland - Heijenrath

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

  • 1 x een ontbijt, geserveerd aan tafel
  • Gratis entreekaarten Holland Casino Valkenburg op aanvraag
Gemiddelde score 7,3 (78 reviews)
serf1956
19 augustus 2019
mrchhn218
26 juni 2019
Vriendelijke eigenaars en alles was schoon. Maar erg gedateerd. Hele kleine kamer, wasbak op de kamer. Barst in de wasbak. Kraan sproeide alle kanten op, wastafel nat, haar ook de vloer. Toilet zo klein dat als je zit er bijna geen beenruimte is en ik ben 167 cm. Douche hangt zo hoog dat je bijna verplicht bent je haar te wassen. Waarom geen stang zodat je zelf de hoogte van de douche kunt bepalen? Kleine handdoeken. Ontbijt met lekkere broodjes enzo maar geen yoghurt en cereals. Niet hotelwaardig.
carll
17 juni 2019
Voor wie eens niet alle denkbare luxe wil, maar wel kwaliteit is hier op zijn plaats. Klein gemoedelijk hotel gerund door twee super aardige en behulpzame mensen. Waar vind je het nog ontbijt aan tafel, nou hier dus. Alles goed verzorgd. Prachtige omgeving, dichtbij Duitsland, België, en de Limburgse heuvels.
Mirananda
08 juni 2019
hotel Heijenrath is relatief erg duur. Kleine kamer met smalle toilet en wasuimte waar je je kont niet keren kan. Ook de verblijfskosten zijn 2-3 keer zo duur. Jammer hoor!
H.Thalen
29 april 2019
redelijk