Nederland Limburg - NL Heijenrath Hotel Heijenrath
Hotel Heijenrath Hotel Heijenrath
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bourgondische gastvrijheid in Zuid-Limburg

Hotel Heijenrath - Nederland - Heijenrath

Ervaar de bourgondische gastvrijheid van Hotel Heijenrath. Dit gezellige familiehotel is schitterend en rustig gelegen in het glooiende heuvellandschap van Zuid-Limburg. Met het gezellige Mergelstadje Valkenburg en de historische winkelsteden Aken en Maastricht vrijwel om de hoek. De omgeving leent zich uitstekend voor schitterende fiets- en wandeltochten door het glooiende heuvellandschap met tal van pittoreske dorpjes en kastelen.

  • 1 x een ontbijt, geserveerd aan tafel
  • Gratis entreekaarten Holland Casino Valkenburg op aanvraag

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (74 reviews)
H.Thalen
29 april 2019
redelijk
sneekerboer3
17 maart 2019
Goed hotel,vriendelijke eigenaren en het eten is goed
Geje091950
21 februari 2019
Eenvoudig hotel met gezellige huiskamer achting café. Vriendelijke ontvangst en bediening. Waar voor je geld, want het hotel is niet duur.
Wilfried44
15 februari 2019
Correct, vriendelijk maar eerder sober. Ontbijt beperkt in aanbod en hoeveelheid, en van 8.30h -10h. Uitcheck 10h. Heuvelland Z.-Limburg is mooie streek en natuur, met prachtige uitzichten.
janverschuren
14 februari 2019
wij waren best tevreden met ons verblijf in hotel Heijenrath het eten was goed en het waren gezellige mensen in een gezellige omgeving áls we een minpuntje zoudsen moeten noemen was het dat er geen lift was maar dat zou ook niet kunnen voor die prijs