Nederland Noord-Holland Haarlem Carlton Square Haarlem
Carlton Square Haarlem Carlton Square Haarlem
€ 162
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 5,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek in 3 dagen Haarlem in viersterrenluxe

Carlton Square Haarlem - Nederland - Haarlem

Bent u op zoek naar een geweldige stad om te winkelen? Breng dan een bezoek aan Haarlem en verblijf in het viersterrenhotel Carlton Square Haarlem, gelegen in hartje centrum van deze stad met hofjes, grachtjes en een prachtig stadshart. Vanuit uw gastvrije en comfortabele hotel ontdekt u vanzelf de charme van Haarlem!

  • 2 x overnachting in 'The Standard One' kamer
  • 2 x ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 5,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (135 reviews)
mr53
17 augustus 2019
mooi hotel; uitgebreid ontbijtbuffet; vriendelijk personeel; schone ruime kamer
Iljavandenbuys
12 augustus 2019
Zeer gunstig gelegen, goed hotel! Mooie kamer en badkamer. Goed schoon! Vriendelijke personeel en goed ontbijt. We zijn er nu 2x geweest en beide keren is het goed bevallen.
TDijksMOIc
08 augustus 2019
Goede verhouding prijs en kwaliteit,,kamers schoon en goede service van personeel
toedel
04 juni 2019
Wij hebben het geweldig gehad. buiten het prachtige weer. Super vriendelijk personeel. Geweldige mooie kamer. ontbijt ook niets over te zeggen in een woord: geweldig. Zeer mooie locatie. Met de fiets heel veel gezien!
Cristi5wnZ
01 juni 2019
Prima hotel, goed ontbijt. Dichtbij centrum