Nederland Noord-Holland Haarlem Carlton Square Haarlem
Carlton Square Haarlem Carlton Square Haarlem
€ 81
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 5,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Bent u op zoek naar een geweldige stad om te winkelen? Breng dan een bezoek aan Haarlem en verblijf in het viersterrenhotel Carlton Square Haarlem, gelegen in hartje centrum van deze stad met hofjes, grachtjes en een prachtig stadshart. Vanuit uw gastvrije en comfortabele hotel ontdekt u vanzelf de charme van Haarlem!

  • 1 x overnachting in Superior kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 5,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (132 reviews)
toedel
04 juni 2019
Wij hebben het geweldig gehad. buiten het prachtige weer. Super vriendelijk personeel. Geweldige mooie kamer. ontbijt ook niets over te zeggen in een woord: geweldig. Zeer mooie locatie. Met de fiets heel veel gezien!
Cristi5wnZ
01 juni 2019
Prima hotel, goed ontbijt. Dichtbij centrum
e.clement
31 mei 2019
Heerlijke koffie, hartelijk personeel, fijne kamer en lekker ontbijt.
jagt42
29 april 2019
Prima hotel op loopafstand van het centrum en een heerlijk ontbijtbuffet.
marilewkUv
24 maart 2019
Mooi hotel! Hele goede service!