Nederland Gelderland Bronckhorst Herberg de Gouden Leeuw
Herberg de Gouden Leeuw Herberg de Gouden Leeuw
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Romantisch overnachten in een herberg

Herberg de Gouden Leeuw - Nederland - Bronckhorst

Het kleinste stadje van Nederland, genaamd Bronckhorst, telt slechts 150 inwoners en heeft een romantische en authentieke uitstraling. Hier treft u één van de oudste en mooiste stadsboerderijen van Nederland: Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw.

  • Gratis kopje koffie tussen 15.00 uur en 17.00 uur op de dag van aankomst
  • Gratis fietsroute

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (362 reviews)
groot1234
18 februari 2019
Net terug van een prima weekend daar. Vriendelijke en persoonlijke service. Lekker gegeten en mooie wijnen gedronken. Hadden een standaardkamer. Beperkte ruimte door het schuine dak maar alles goed en schoon. Mooi modern sanitair. Aanrader!!
Francien Tuijtel
12 februari 2019
Mooi knus authentiek herberg, vriendelijke mensen . Eenvoudig kamer, schoon en alles wat je nodig hebt. Mooie omgeving.
b.geenjaar
28 januari 2019
was een mooi hotel ( herberg ) erg gezellig mooie kamer goed van eten en een vriendelijk personeel. Zeker een aanrader .
schul334
25 december 2018
Prima verblijf gehad, erg sfeervol en heerlijk gedineerd.
wallagrand2
04 december 2018
Prima kamer, op verzoek kamer 45 aan de overkant van het hotel, op de begane grond en heerlijk rustig. Over het ontbijt iets minder enthousiast, de kaas krulde van uitdroging om en het roerei was nog een ingedroogd restant, dus om verse gevraagd en ook wel gekregen, maar duurde wel erg lang. Al met al toch nog steeds voor herhaling vatbaar.