Nederland Limburg - NL Urmond Van der Valk Hotel Stein-Urmond
Van der Valk Hotel Stein-Urmond Van der Valk Hotel Stein-Urmond
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,88 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht in Van der Valk Hotel Stein-Urmond en geniet van de Limburgse gastvrijheid in viersterren comfort. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Limburg te ontdekken. Pak een terrasje, geniet van een Limburgse vlaai, shop in Maastricht, ontdek pittoresk Valkenburg of kom tot rust in Thermae 2000.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer
  • Vrij gebruik van de Health-Club
  • Fiets- en wandelkaart

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,88 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (366 reviews)
Herman De Haas
20 februari 2019
perfect weekend gehad
LUKA1962
11 februari 2019
Verblijven in een Van der Valk hotel is en blijft genieten van de 1e tot de laatste moment
VCoetsier5
21 januari 2019
Hele vriendelijke receptioniste, heerlijk ontbijt, zalig rustige kamer met koffie en thee faciliteiten... Wij hadden een zalig verblijf. Bedankt.
Ed Van Eembergen
20 januari 2019
Hotelkamer vind ik wat gedateerd. Drankjes bij de bar zijn prima aan de maat, goede gin-tonics. Het eten in het restaurant vind ik niet hoogstaand. De 2e avond een satéschotel genomen. Deze was zwaar onder de maat. Grote stukken vlees (kip) op 1 houten spies is niet smakelijk. Atjar is uit een pot, de kroepoek uit een zak en een klein beetje patat. Hier moeten ze in de keuken maar eens over nadenken. Creëer een geheel nieuwe schotel of haal deze van de kaart. Ondanks deze tegenvaller blijf ik fan van Van der Valk en ik heb er al vele bezocht in Nederland.
19frank58e
07 januari 2019
Keurig hotel, vriendelijk personeel en fantastisch ontbijt