Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
  • Inclusief ontbijt
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 55
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,5 (84 reviews)
henkwil
17 januari 2019
9
Uitstekend hotel. Zeer vriendelijk personeel.
246koos
12 januari 2019
9
Fijn hotel, vriendelijke medewerkers, nette complete kamers en goed gesorteerd ontbijt. Ook kwalitatief goede diner mogelijkheden. Bereikbaarheid en omgeving zonder meer prima.
nijvelximj
06 januari 2019
8
Mooi hotel, kamer wel oudbollig ingericht, had wel iets luxer gekund. Oude TV, meubels, wel een mooie badkamer. Het hotel ligt aan de snelweg wat je wel soms kunt horen. Mooi gelegen aan een meer. Plaatsje Horst is erg leuk en gezellig!.
ann43
31 december 2018
5
Hebben een verkeerde nacht uitgekozen, lift buiten werking sliepen op 2e etage. The wellness geen badjassen en slippers te bekennen, gas open haard bij de lounge moesten vragen om het aan te steken hebben ook gedineerd bepaalde gerechten op de kaart waren niet mogelijk, vergane glorie???
ahcoopk8Ut
16 december 2018
9
Prima hotel vriendelijke bediening en prima ontbijt


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten