Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
€ 55
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,5 (89 reviews)
twanneman136
21 april 2019
Prima gelegen hotel. Goed restaurant, gezellige ligging. Alleen de tv's zijn wel aan vervanging toe. Slecht beeld en geluid.
mathy72
20 april 2019
mooie kamer prachtige ligging aan het water. s'avonds 4 gangen menu gegeten was af
W.enthoven
20 april 2019
Prima alles
inge123
10 maart 2019
Kamer is schoon, goed bed, vriendelijk personeel
jjvand2DTU
07 maart 2019
Geweldig,ontbijt iets minder