Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het viersterren Palace Hotel Zandvoort ligt aan de boulevard van Zandvoort op enkele meters van het Noordzeestrand. In Zandvoort kunt heerlijk uitwaaien, wandelen in de duinen of de gezelligheid opzoeken in één van de talloze restaurants. Ook kunt u gemakkelijk uitwijken naar de mooie winkelstad Haarlem.

  • 1 x een overnachting in een tweepersoonskamer
  • Entreekaartjes Holland Casino

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (958 reviews)
ricks
22 februari 2019
Aangekomen bij het hotel wisten ze bij de receptie niets van onze komst door mis communicatie tussen hotelkamer veiling en het hotel. Ter plaatse een kamer gekregen. De receptioniste was aardig en gaf ons ook of een up-grade
Annie Kuik
21 februari 2019
Super heerlijk verblijf,direct aan het strand. Mooie schone gerenoveerde kamer, zag er sfeervol uit. Heerlijk ontbijt! Een aanrader
wiljob71gq
21 februari 2019
Redelijk tevreden. Badkamer heeft een renovatie nodig. Heerlijk warm op de kamer en de bedden slapen goed. Personeel vriendelijk. Ontbijtbuffet voldoende. Koffie heerlijk!
aad566
21 februari 2019
Zeer mooie kamer net gerenoveerd. Bij ontbijt gezellige gastvrouw. Prachtig uitzicht.
hejoteba
20 februari 2019
Superleuk hotel! Wel gedateerd maar schitterende ligging en gerenoveerde kamer! Ontbijt erg lekker en leuk personeel! Voor herhaling vatbaar