Nederland Gelderland Duiven Van der Valk Duiven
Van der Valk Duiven Van der Valk Duiven
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u stijlvol overnachten in een luxe kamer met bubbelbad? Bied dan mee op een arrangement bij Van der Valk Hotel Duiven-Arnhem. Dit viersterrenhotel is een luxe uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de omgeving van Arnhem. Bezoek Burgers Zoo, ga shoppen in Arnhem, maak een fietstocht door de mooie omgeving of verken vanuit dit hotel het natuurgebied Nationaal Park Veluwezoom.

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer
  • De kamer is o.a. voorzien van bubbelbad, rainshower, bureau, zitje, koelkastje en laptopsafe
  • Vrij gebruik van de Wellnessfaciliteiten met o.a. een sauna, fitness en binnenzwembad
  • Gratis Nespresso koffie op de kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,9 (484 reviews)
hoogezand74
22 februari 2019
fantastisch hotel, wij zijn nu een aantal malen in een van der valk hotel geweest en ondanks dat er best verschil is vinden wij het heerlijk om bij jullie hotels te verblijven.
tieke2
21 februari 2019
prachtig hotel,grote entree, mooie ruime kamer met enorme tv, heerlijke badkamer met rainshower en bubble bad volgende morgen super ontbijt met heerlijke broodjes en uitgebreide keuze aan beleg, sappen, eitjes etc. op 14e etage zwembad met sauna en stoomcabine waar we ook genoten hebben we komen hier zeker nog eens terug, het was geweldig !
bouwel4648
18 februari 2019
Fijne ervaring! alleen dat er honden(grote)honden toegelaten worden in restaurant vonden wij minder mvg
even tussen uit
18 februari 2019
Zonder overdrijven kan ik zeggen dat dit hotel één van de beste is van Van der Valk. We hadden een prachtige luxe kamer,706,maar alle kamers zullen de zelfde uitstraling hebben.Daar ben ik van overtuigd,want het is echt een heel mooi en modern hotel. Het zwembad en de rest van de welness is heerlijk.En één van de belangrijkste belevenissen in een hotel,het ontbijtbuffet,is echt geweldig.We komen zeker snel weer terug om weer te genieten! lness
myriam43
07 februari 2019
laatste keer was me slecht bevallen , zonder iets te zeggen over tijden van het ontbijt ,en uit checken ,die veranderd zijn , dus niet beter wisrt naar jaren komst in dit hotel , dus was te laat !!!! waar niets aan werd gedaan , slecht. dan de veranderingen bij het zwembad , geen rust ruimte meer, en ook geen water tank met bekkertjes weg !!!!!!! als je naar sauna gaat moet je toch kunnen drinken , 2weken geleden wel aan balie doorgegeven maar tot op vandaag 7/2, nog niets aan gedaan , SLECHT