Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (245 reviews)
cees.bol
24 april 2019
Leuk hotel, maar wat een onprofessionele receptie. Let op om gebruik te maken van het parkeerterrein wordt ook een tarief gerekend. Kwaliteit/prijs verhouding niet helemaal in orde. Wel goed ontbijt, kleine kamers. Te weinig waterdruk om lekker te douchen in de ochtend.
debie
24 april 2019
Perfecte ligging tov strand. Simpele nette kamer. Heerlijk uitgebreid ontbijt.
JN van der Ent
19 april 2019
3e nacht niet voor niks zie eerdere beoordeling!👍
GCO
18 april 2019
Mooi gelegen hotel met prima kamers en bedden. Ook een uitgebreid ontbijt met verse jus d'orange. Vriendelijke medewerkers.
JN van der Ent
18 april 2019
2 nacht weer lekker geslapen wat een rust zie eerdere beoordeling!