Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (202 reviews)
chantal195
21 februari 2019
heel fijn hotel,vriendelijke mensen. ligt heerlijk dicht bij de zee,mooie omgeving voor herhaling vatbaar.
guyschouppe57
19 februari 2019
Zeer goed op alle gebied.
guyschouppe57
19 februari 2019
Geen commentaar. Alles perfect.
ldekloa6yd
15 februari 2019
We hebben genoten in dit gezellige hotel. Het personeel is super vriendelijk, de ligging is fantastisch. Vlakbij een prachtig strand met strandtenten. Aan de ene kant achter het strand ligt de manteling en de andere kant een heerlijk bos. De kamer was schoon en met alles erop en eraan. Het ontbijt is uitgebreid en heerlijk vers. Een echte aanrader. Wij komen terug.
wschellhorn
07 februari 2019
Het strand hotel ondergaat een verbouwing. Dus is het (tijdelijk) hier en daar wat rommelig. Walcheren en de zee doen dit tijdens het verblijf snel vergeten. Weer of geen weer. Onverteerbaar is het echter, dat men tegen alle informatie in parkeerkosten in rekening brengt. Als er op geattendeerd wordt dat er nb. op elke kamer informatie ligt dat er in “het laag seizoen” hiervoor geen kosten in rekening worden gebracht is de receptioniste niet te beroerd hier over een discussie aan te gaan met de gast. Ondanks het erkennen van de fout corrigeert zij de factuur niet en beschuldigd zij haar collega van nalatigheid. Hoe een paar fijne dagen strand in tienmininuten worden verziekt door een onprofessionele medewerkster. Zeer jammer.