Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
€ 119
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen Valks genieten: het luxe zwembad of de skybar?

Van der Valk Hotel Tiel - Nederland

Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Ben je opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! Je zal hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

  • 2 x een overnachting in een Luxe kamer
  • Gratis gebruik van zwembad en fitness
  • Gratis toegang tot Gran Casino Tiel

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (318 reviews)
mirella01052
15 juli 2019
En zeer mooi hotel alles is goed geregeld bij ons in de top 3 van de hotels van vander valk
moelanuaD2
08 juli 2019
Prachtig hotel, een echte topper. Lekker ontbijt, grote verzorgde en nette kamers, één klein minpuntje te weinig plaats om onze elektrische fietsen op te laden
Jose Heeren
07 juli 2019
Super fijn mooi hotel mooie omgeving veel faciliteiten
theo.hTDq0
07 juli 2019
Prachtig hotel, alles top verzorgd
hanny45
03 juli 2019
niets dan lof mooi hotel vriendelijk personeel 15 de etage prachtig uitzicht we hebben genoten