Nederland Overijssel Diffelen Boutique Hotel de Gloepe
Boutique Hotel de Gloepe Boutique Hotel de Gloepe
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van nieuw Boutique Hotel in Vechtdal

Boutique Hotel de Gloepe - Nederland - Diffelen

Overnachten in een sfeervol boutique hotel en boerderij restaurant in het prachtige Vechtdal? Boutique Hotel Boerderij Restaurant De Gloepe is gevestigd in een eeuwenoude Saksische boerderij in het Overijsselse dorpje Diffelen. Dit bijzondere hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten door bossen, heidevelden en pittoreske dorpjes.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8 (83 reviews)
knappead
07 december 2018
Superrrrrr
galkabgr
25 november 2018
Unieke plek!
gijs_vincent
21 november 2018
Prettig hotel met vriendelijk personeel. Uitstekende kamers en zeer schoon.
yvonnexC2B
20 november 2018
We bezochten dit hotel voor de 3de keer. Zeer vriendelijke ontvangst en gemoedelijke sfeer. Leuke menukaart, mooie kamers. Maar... ik moest voor 2 nachten apart parkeerkosten betalen. Dat is wel heel raar.
breukelen22
13 november 2018
Mooi hotel en goed ontbijt.Jammer van de parkeerkosten per dag.