Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 69
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Ben je opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! Je zal hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren
  • Gratis gebruik van zwembad en fitness
  • Gratis toegang tot Gran Casino Tiel

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,10 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (331 reviews)
AS 72
19 augustus 2019
9
Een mooi en modern hotel met veel faciliteiten. Grote kamer en goed eten.
ansvdhVcxm
18 augustus 2019
9
Weer heerlijk genoten in vd Valk Tiel . 3 nachten hier geweest , misschien kiezen we volgende keer voor nog iets langer. Mooie omgeving om te fietsen en het hotel/ligging perfect.
deejay
16 augustus 2019
9
Top hotel
de.bot
15 augustus 2019
8
De kamer, het uitzicht op de 14 verdieping. Kamers ruim . Voldoende parkeerruimte. Receptie snel en efficiënt. Goed ontbijt. Veel stof op de hotelkamer, met name achter de Tv / Koelkast / en achter de Deuren / en Vitrage.
de.bot
15 augustus 2019
8
De kamer, het uitzicht op de 14 verdieping. Kamers ruim . Voldoende parkeerruimte. Receptie snel en efficiënt. Goed ontbijt. Veel stof op de hotelkamer, met name achter de Tv / Koelkast / en achter de Deuren / en Vitrage.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten