Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
Palace Hotel Palace Hotel
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het viersterren Palace Hotel Zandvoort ligt aan de boulevard van Zandvoort op enkele meters van het Noordzeestrand. In Zandvoort kunt heerlijk uitwaaien, wandelen in de duinen of de gezelligheid opzoeken in één van de talloze restaurants. Ook kunt u gemakkelijk uitwijken naar de mooie winkelstad Haarlem.

  • 1 x een overnachting in een tweepersoonskamer
  • Entreekaartjes Holland Casino

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (1023 reviews)
Irie-ink-tattoo
24 april 2019
Super bagger , slecht oud , onvriendelijk , ik geef het 1 ster, lawaai, ontbijt was zuur en oud en over datum wat een super slecht hotel
helenavdh
09 april 2019
Erik Wuite
09 april 2019
Vriendelijk receptie en bediening in het ontbijt restaurant. Wij hadden een nog niet gerenoveerde kamer. Op zich prima, maar wel verouderd en wat sleets. Zelfde geldt voor algemene ruimtes. We aten het ontbijt in het sushi restaurant. Dit restaurant scoort hoog op tripadvisor, maar kan een goede schoonmaakbeurt gebruiken. Vieze tafels, ramen en vloeren. Het hotel en het gebouw waarin het zit (een hoge flat met prive/verhuur appartementen) oogt allemaal wat sleets en jaren 80 van de vorige eeuw. Ben benieuwd hoe de gerenoveerde kamers er straks uit zien. De lokatie is geweldig. Direct aan het strand. En als je even de moeite neemt het dorp Zandvoort in te lopen, is dat best een aardig dorp, hoewel in hartje zomer zal het erg druk en lawaaiig zijn.
Pukky69
09 april 2019
Room is clean.... Breakfast good and latte coffee was very good. Friendly people around there and i happy to walk by the sea.
hannie aggelen-goijaerts
09 april 2019
mooi hotel. kamer netjes maar klein. douche toilet wasbak gedeelte alleen geschikt tot maat 48. niet mogelijk met 2 mensen in te staan. bed goed, maar een 2 persoonsdekbed, wat voor een bed van 180 te klein was , wel was het dekbed overtrek groter.. 2 eenpersoonsdekbedden zou veel fijner geweest zijn heel mooi eetgedeelte met open gedeelte naar boulevard jammer , dat er alleen japanse gerechten op de kaart staan. uitstekende bediening uitstekend ontbijt buffet. parkeren bij hotel 13,50 per dag, wordt niet vermeld.