Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon en ontspanning nabij Apeldoorn

Charme Hotel Oranjeoord - Nederland - Hoog Soeren

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (887 reviews)
annelies54
17 november 2018
Goed verblijf gehad.
anitha
16 november 2018
Goed hotel heerlijk bedden, een beetje gedateerd maar niet storend, heerlijk gegeten. Erg vriendelijke staff. Het ontbijt lekker maar heeft iets meer aandacht nodig! Wij komen hier zeker weer.
janke56
15 november 2018
Wij hadden een upgrade gedaan voor een charmekamer. Kamer klein met een mooie badkamer. Bed goed en ontbijt goed.
huub.lxZUK
13 november 2018
Fijn Hotel. Prima kamers vorige week als wel gisteren en vanochtend. Echter het eten van gisteravond viel erg tegen. Potje uit oven was droog en oud. Vorige week duidelijk verser en smeuïg. Met klacht hierover is m.i. Niets gedaan. Er is later ook niet op terug gekomen.
uuitgeest52
13 november 2018
Mooie ligging van het hotel goede kamers schoon niks mis mee maar ik heb nog nooit zo'n sober ontbijt gehad geen ei geen normaal fruit summier brood de laatste gasten voor het onbijt was het helemaal zeuren wel hebben allemaal wat geld terug gehad maar ik had liever een plezierig ontbijt gehad