Nederland Utrecht Utrecht Carlton President Utrecht
Carlton President Utrecht Carlton President Utrecht
€ 54
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,38 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de historische Domstad Utrecht vanuit Hotel Carlton President. Dit viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt aan de rand van Utrecht en heeft alles in huis voor een aangenaam weekendje vol luxe en ontspanning. ‘Shop till you drop’ in de sfeervolle binnenstad, beklim de Domtoren of maak een rondvaart over de grachten.

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • 1 x een overnachting in een Standaard kamer
  • Vrij gebruik wellnessfaciliteiten
  • Glossy Carlton Magazine

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,38 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (136 reviews)
macobus
07 april 2019
Vriendelijk personeel, kamer geupgraded naar gerenoveerde kamer, die was erg mooi! Dinner kaart was voor ons niet prettig, geen 'normale' gangbare gerechten, dat was een grote tegenvaller.
joepie1958
30 maart 2019
mooi en gezellig hotel met vriendelijk personeel
Bert kitty
25 maart 2019
Fijn hotel gezellig personeel , makkelijk te parkeren en de bushalte om de hoek in 20min. midden in Utrecht eten en drinken is wel aan de wat hoge kant .Biertje euro 3,50 wijntje euro 5,70
nelleke 14
24 maart 2019
Mooiste hotel die we ooit bij Hotelkamer veiling geboekt hebben. Prachtige ontbijt annex diner ruimte. Mooie lounge met veel zit mogelijkheden en elke etage een eigen zit lounge. Vele mooie grote planten (zuurstof) De kleurschakering van de verschillende etage's waren een lust voor het oog. Het ontbijt uit de kunst en doet niet onder voor een van de Valk. Het was voor ons dan ook fijn om daar te mogen zijn. - puntje..... fietsen is daar niet erg prettig. Knooppunten kloppen niet en meermalen kom je voor een weg uit die alleen voor auto's toegankelijk zijn. Vele malen de weg kwijt, maar ook een lief mens die ons op zijn fiets begeleide naar het juiste oversteekpunt. Nelly en Henk Regelink de Koe
VCoetsier5
17 maart 2019
Lekker rustig hôtel, vlotte receptioniste en lekker uitgebreid ontbijt.