Nederland Zeeland Vlissingen Hotel Restaurant Piccard
Hotel Restaurant Piccard Hotel Restaurant Piccard
€ 105
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust? Geniet dan van de gezonde zeelucht in Vlissingen en overnacht bij Hotel Restaurant Piccard. Dit viersterrenhotel met voortreffelijk restaurant en verwarmd binnenzwembad ligt op steenworp afstand van de mooie boulevard van Vlissingen. Kortom, een heerlijke locatie voor een ontspannen break!

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer
  • Vrij gebruik van zwembad, sauna en solarium

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (25 reviews)
lutters
13 januari 2019
Het hotel is gunstig gelegen t.o.v. het strand en ook het centrum is op loopafstand. Het hotel was netjes, maar de inrichting is ouderwets en heeft iets van vergane glorie. De kamer is klein en zeer sober ingericht. Wij hadden een kamer op de 1e etage en keken uit op de parkeerplaats en het park. Wat ik erg vervelend vond, was dat er geen raam open kon. Het is inderdaad erg gehorig! Het ontbijt was prima verzorgd, de koffie hebben wij niet opgedronken. Te slap! Het diner hebben wij elders genoten. Wij komen hier niet meer terug, ondanks het vriendelijke personeel.
dominee
05 december 2018
Uitstekend hotel en prima kamer en het onbijt was ook goed. Medewerkers waren vriendelijk. Voor herhaling vatbaar.Komen zeker nog wel terug.
Jean Harings
18 november 2018
Prima hotel, ruime kamers (comfort) met een zitje buiten op het terras. Mooi ligging dichtbij het centrum (10min. lopen) en het strand (4 min.) Diner uitstekend, ontbijt ook. Enig minpuntje bij het ontbijt was dat alles wat warm moest zijn, niet warm genoeg was.
rbjrothengatter
19 maart 2018
Hotel Restaurant Piccard in Vlissingen is een mooi, net en schoon hotel. Het personeel is erg spontaan en vriendelijk. De comfortkamer die wij hadden was ruim, fris en schoon. Het had een bad en een balkon. Het 3 gangen menu was heerlijk en het buffet van zaterdag avond was erg compleet en smaakte voortreffelijk. Prijs/ kwaliteit verhouding is prima. Het hotel ligt net achter de Boulevard en het strand, duinen, bos en centrum is op loopafstand. Prima plek, goed bevallen en zeker voor herhaling vatbaar.
petrav2lar
18 maart 2018
Net thuis van een weekend vlissingen.Ijzig koud buiten maar in het hotel heerlijk en warm.We hebben enorm genoten van alles.Het onbijt en diner waren overheerlijk,het lopend buffet op zaterdag zo mogelijk nog lekkerder.Heerlijk zwembad en zelfs gratis sauna en zonnebank.Aan de kamer was helemaal niets aan te merken,goede bedden en marmer op de vloer.De badkamer met ligbad heeft leuke gezellig gekleurde tegels op de wanden.De inrichting was duidelijk door een binnenhuisarchitect gedaan.Als het hotel weer aangeboden word op hotelkamerveiling ga ik zeker weer bieden.Ik zou er graag nog eens heen gaan als het buiten minder koud is,zodat we vlissingen aan zee kunnen ontdekken.