Nederland Zeeland Vlissingen Hotel Restaurant Piccard
Hotel Restaurant Piccard Hotel Restaurant Piccard
€ 105
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust? Geniet dan van de gezonde zeelucht in Vlissingen en overnacht bij Hotel Restaurant Piccard. Dit viersterrenhotel met voortreffelijk restaurant en verwarmd binnenzwembad ligt op steenworp afstand van de mooie boulevard van Vlissingen. Kortom, een heerlijke locatie voor een ontspannen break!

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer
  • Vrij gebruik van zwembad, sauna en solarium

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (37 reviews)
danielle61
02 april 2019
Bescheiden comfortkamer maar heel netjes, zeer vriendelijk personeel, gunstig gelegen hotel, prijzen drank heel economisch en lekker gegeten. Ook kindvriendelijk.
lady77
01 april 2019
Heel vriendelijk ontvangen, mooi alles modern opgeknapt ,mooie inloopdouche zwart met warm rode badhanddoeken comfortkamer , zwart met warmrode details , bedden oke, hele indruk beneden restaurant enz sfeervol, goed uitgebreid ontbijt,en diner veel combinaties, ligging hotel achter de boulevard ,straat oversteken fietspad richting hotel aria, met paar traptreden op de boulevard en naar links richting oude dorpsplein makkelijk aan te lopen, met veel winkels en leuk wijn theehuiss met 65 soorten thee ,en 30 soorten koffie, heel gezellig, dit hotel voor herhaling vatbaar👍
jojo014
01 april 2019
Net als vorige keren een nette kamer met een goede douche/bad. Het uitgebreide ontbijt was ook nu weer van goede kwaliteit. Alleen de receptioniste welke ons bij vertrek te woord moest staan was uitermate onbeleefd en klantonvriendelijk. Het ging niet naar haar zin en snauwde ons af. Ze maakte zelfs een duidelijk hoorbare opmerking naar haar collega waarbij zij zich zeer negatief, zelfs onbeschoft, uitliet over de mensen welke zij moest uitchecken, waaronder wij. Zij wilde ons in eerste instantie niet helpen omdat de groep voor ons die nog niet compleet was en waarbij iets niet goed was gegaan. De mensen gaven aan het geen bezwaar te vinden dat wij voor gingen omdat hun groep nog lang niet compleet was maar dat weigerde zij in eerste instantie. Zij was ook niet bereid een collega om hulp te vragen.
bert37
29 maart 2019
Het hotel was niet ingegaan op mijn verzoek om een kamer met douchebak omdat mijn vrouw met een rollator loopt. Aangeboden oplossingen waren voor mij niet bevredigend omdat deze kamers of kleiner waren of alleen een dakraam hadden. Heb toen alsnog een bad met douche moeten accepteren. De kamers zijn ruim en netjes( 25m2) maar het hotel stikt van de drempels en hoge op-en afstappen(tot 20cm hoog) dus als je moeilijk loop moet je echt naar iets anders zoeken.Er staat nu ook voor het eerst in het boekje van het hotel over 2019 dat het niet geschikt is voor mindervalide personen. Het ontbijt is matig (weinig soorten vleeswaren en kaas) en na 09.00 uur wordt er slecht aangevuld door 1 meisje dat alleen werkt in het restaurant dus alles moet afruimen en aanvullen. Nu werd er dikwijls iets aangevuld als de mensen alweer vertrokken waren. De kok moet volgens mij ook veel beter de zaken van het ontbijt in de gaten houden en op tijd beginnen om de aanvullingen te maken. Hij kwam nu ook een paar keer kijken maar had echt niet het zweet op z'n voorhoofd staan. In tegenstelling tot het ontbijt is het diner erg goed met een goede persoonlijke bediening en een zeer ruime kaart in combinatie met het dagmenu. Je kunt als kamerhuurder een 3-gangen diner vastleggen voor 22 euro en dit is van een hoge kwaliteit. Daarom snap ik dat matige ontbijt niet. Twee jaar terug was ik hier ook en toen was het allebei van een hoog niveau. De misser met de douche en het matige ontbijt waren voor mij aanleiding om de fooienpot over te slaan. Die geef ik alleen als ik echt tevreden ben dus heb ik hem overgemaakt naar een goed doel!
Margie VE
25 maart 2019
We waren erg verrast en konden geen enkel minpuntje vinden dan alleen het 'plastic in plastic' bekertje in de badkamer,maar goed,dat is een wereldwijd issue. En de matrassen niet echt heel dik en een beetje te zacht, maar ook dat is persoonlijk. Desondanks heerlijk geslapen. Kamer is schoon! En ECHT donker door de dikke gordijnen, super als je wakker word en je word niet meteen verblind door het felle zonnetje. Tegen 12 u zonnetje op het balkon. Tot hoelaat weet ik niet. Wij hadden een super kamer aan de voorkant met balkon. Kamer is echt ruim. 2 heerlijke stoelen in de kamer en een zitje op het balkon. Badkamer ook ruim, grote douche cabine met regendouche.. niet erg duurzaam,maar oke,ook een bewustheids issue en een wereldwijd probleem. Een kledingkast, een modern koffie&thee setje,vraag wel even extra koffie/thee aan de balie, want er is maar 1 zakje. Het is echt een ouderwets hotel waar je nog zo'n joekel van een sleutel krijgt,maar die je lekker kan inleveren als je de deur uit gaat. Er is 24u receptie,dus ook fijn. Ouderwets door de ambiance, maar met een nieuw jasje door een zwembad, sauna, solarium, een lift😜heerlijke stoeltjes met wielen in de ontbijtruimte, een serre aan straatkant waar je lekker bij het raam kunt zitten, zeer uitgebreid (voor ons althans) ontbijt buffet met eieren, omelet, roerei, spek en OVERHEERLIJK nog warm vers gebakken brood wat je zelf kunt snijden...echt super lekker. Mini croissantjes, appelbeignetjes en choco. Voldoende beleg. Alleen geen roomboter kunnen ontdekken. Wellicht die van unilever, maar das geen echte.. Ook prettig dat je tot half 11 kunt ontbijten en dat er nog genoeg is. Ook op zondag pas 11uur uitchecken! Er is zelfs aan de rokers gedacht zodat je niet voor het hotel hoeft te gaan staan. Er is een rokers corner buiten aan de achterkant, verwamd, overdekt en met een lekker bankje. Er is zelfs in het weekend plek voor deur om te parkeren en gratis. Inchecken en uitchecken ging soepel. Wel even de voucher van hotelkamerveilingen printen en meenemen of mailen. Ook fijn dat dat kan,want ik had het niet geprint. En je rekent alleen de toeristenbelasting af. Het hotel ligt 10- 15 minuten lopen van het centrum en 5 minuten van het strand. Vriendelijk personeel, leuke ambiance, fijne omgeving en lekker centraal. Top hotel wat mij betreft!