Nederland Friesland Vlieland Loods Hotel Vlieland
Loods Hotel Vlieland Loods Hotel Vlieland
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Toe aan een ontspannen break aan zee? Geniet van de rust, ruimte en gezelligheid op Vlieland. Overnacht op steenworp afstand van strand en duinen in Loods Hotel. Dit gastvrije hotel in Vlieland-Oost biedt een comfortabel onderkomen tijdens uw verblijf op het prachtige Waddeneiland Vlieland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,5 (51 reviews)
Menmjans
13 november 2018
Onze kamer was niet super, badkamer wel vernieuwd maar ja voor 28 euro mogen we heel tevreden zijn. Netje schone kamer.
de viool
15 maart 2018
Prima hotel en een erg vriendelijk ontvangst. Ontbijt was top en de kamer viel niks op aan te merken. S,avonds nog gegeten en de kok maakte een prima vis soepje voor me klaar TOP Ehh alleen slecht internet ,Jammer
gdevre9AEB
01 maart 2018
wij zijn niet geweest vanwege de extreme weersomstandigheden.Per mail heb ik ons afgemeld,maar daar geen reactie op gehad. Groet G de Vree
cuittebmgA
28 februari 2018
Niet geweest ivm ziekte er was geen andere datum bespreekbaar
con76
17 februari 2018
Afgelopen 2 nachten hier verbleven. Misschien wat gedateerd hotel, maar wat zijn de mensen op Vlieland hartelijk en vriendelijk! Goed ontbijt. Voor herhaling vatbaar!!