Nederland Friesland Vlieland Loods Hotel Vlieland
Loods Hotel Vlieland Loods Hotel Vlieland
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Toe aan een ontspannen break aan zee? Geniet van de rust, ruimte en gezelligheid op Vlieland. Overnacht op steenworp afstand van strand en duinen in Loods Hotel. Dit gastvrije hotel in Vlieland-Oost biedt een comfortabel onderkomen tijdens uw verblijf op het prachtige Waddeneiland Vlieland.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (87 reviews)
sep9
19 maart 2019
Een ietwat gedateerd sfeervol hotel. Prachtig en practies gelegen bij veerboot, Waddenzee en dorpskern. Goed geprijsd.
Lizzydriessen
17 maart 2019
Een zeer gezellig en knus hotel met erg vriendelijk personeel. We gaan zeker nog eens terug.
gerjoke
13 maart 2019
Goed hotel, mooie ligging, verwarming werkte niet goed, maar later verholpen, goed omtbijt, misschien een wat grotere TV op de kamer! Klacht ivm matras gemeld zou naar gekeken worden
Luctor
12 maart 2019
We hebben het goed naar ons zin gehad; mooie plek zo dicht bij de haven en de Waddenzee. Prachtige uitkijk vanuit de kamer over de Waddenzee.Gratis wekker door de hoorn van de veerpont elke morgen! Heel rustig hotel, in maart tenminste. Service is in deze maanden "net wat nodig is". Hotel is wat gedateerd, maar dat heeft dan ook wel wat. Misschien als het drukker is wat gehorig.
karper58
11 maart 2019
Door een oogoperatie moesten we helaas ons verblijf in het Loods Hotel annuleren. Geprobeerd om met het Hotel tot overeenstemming voor een andere datum te komen. Helaas wilde het Hotel niet meewerken( hoeven ze ook niet te doen) communicatie door de medewerkers was kortaf werd door ons ervaren als niet vriendelijk. Uitgelegd aan Hotelkamer veiling waardoor we een tegoed coupon ontvingen.