Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2042 reviews)
Booycot
19 januari 2019
Zoals gewoonlijk: goed; goed ontbijt, ruime kamer. Het dinerbuffet blijft een aanrader.
Booycot
19 januari 2019
Booycot
19 januari 2019
Zoals gewoonlijk: goed. Goed ontbijt, ruime kamer. Het dinerbuffet blijft een aanrader.
gaygas
19 januari 2019
Eenvoudige kamers ,wel schoon maar het is meer een idee van een oude kazerne . Wel een fijn dinerbuffet voor een schappelijke prijs . Goed ontbijt. Geen aanrader voor een langer verblijf gezien de een voddige kamers.
alb99
19 januari 2019
Prima