Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis gebruik van fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (234 reviews)
nvidg7
22 april 2019
Fijn hotel en prachtige (fiets)omgeving.
Rens de Bot
14 april 2019
gewoon een goed hotel, dat voldoet aan de normen van een van der Valk hotel
dkoek
13 april 2019
Mooi hotel. Rustige en ruime kamer op de 2e verdieping. Ontbijt was uitstekend. Badkamer vind ik uit de tijd met een te lage douchekop, staande in een badkuip. Ik vond het bed minder prettig met een "toppertje" ipv matras op een boxspring.
dirkhoogstins
09 april 2019
Hotel van der Valk Breukelen was in 1 woord GEWELDIG!!!!!!!!
wim van den top
01 april 2019
Prima hotel lekker geslapen en heerlijk ontbijt gehad en vriendelijk personeel we komen nog een keer terug