Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fietst u zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

N.B. vanwege een grootschalige verbouwing kan het zijn dat wij van september t/m medio december 2019 geen of zeer beperkte beschikbaarheid hebben.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (633 reviews)
charlie3319ch
11 november 2018
Uitstekende en gastvrije medewerkers, fijne bedden, moderne douche. Heerlijk verblijf gehad.
Knarf61
11 november 2018
Oude gedeelte van het hotel is zeer gedateerd, wel schoon en netjes.
JD Geleijn
04 november 2018
Kamer degelijk netjes. Enigzins gedateerd, maar in ogenschouw nemen dat per sept 2019 de slopershamer erin gaat, was de kamer nog keurig netjes en schoon. Heerlijk geslapen. Pracht fiets tocht richting Roermond. Ideale locatie voor de stad Venlo en vertier in de omliggende natuur Ontbijt ( extra bij geboekt ) zoals altijd bij vd Valk toppy Gezellige bar voor de avond uren.
Dbowie
04 november 2018
Prima verblijf. Bijzonder tevreden!
susy19
01 november 2018
Zeer teleurstellend. Vieze wc deur en kapotte doucheslang. Zeer gedateerd en oud. Tijdens uitchecken werd gevraagd of alles naar wens was. De situatie uitgelegd en foto’s laten zien van de smerige deur en losgelaten plakband. Het antwoord was bedankt voor het doorgeven. Rare gang van zaken en niet klantvriendelijk.