Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fietst u zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

N.B. vanwege een grootschalige verbouwing kan het zijn dat wij van september t/m medio december 2019 geen of zeer beperkte beschikbaarheid hebben.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (664 reviews)
angela.palte
06 januari 2019
Schoon, netjes, vriendelijk personeel, heerlijke bedden, heerlijk gegeten en gedronken.
Gerrit Buimer8
06 januari 2019
Leuk hotel met prima kamer. Sommige dingen zijn wat gedateerd, maar dit is ook al bekend bij het hotel. Binnenkort starten zij een verbouwing. Desondanks hebben wij prima kunnen overnachten . De kameer was ruim en schoon. De kraan vqn de douhe is erg onhandig zonder aangeven wat warm en kud is, maar eenmaal gevonden kregen we voldoende water. Het hotel is een prima uitvalbasis.
Saartje18
05 januari 2019
Op zich een leuk hotel en een goede kamer. Wel jammer dat er geen koffie-thee facciliteiten zijn op de kamer. Ook al is het een comfort kamer.
nateliCRLp
31 december 2018
2 nachtjes geslapen via hotelkamerveiling heel teleurstellend vroeger zat het ontbijt er altijd bij in nu bij te boeken voor 15€ extra op per nacht. De bedden waren echt niet prettig om op te slapen. Vorige bezoeken aan van der valk Venlo waren beter zowel qua bedden als het ontbijt er gewoon bij in.
mikewong
31 december 2018
Op zich een mooi hotel, maar de kamers waren vrij klein en heel erg luidruchtig. De persoon die me heeft ingecheckt was erg vriendelijk maar de assistant front manager die ik aan de lijn heb gehad om te vragen of ik iets kon wijzigen was minder vriendelijk.