Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (802 reviews)
311nel
05 januari 2019
Prima...alles, voor herhaling vatbaar
peenie
30 december 2018
Hotel was het net niet. Aardig personeel, ontbijt prima, maar bedden erg zacht/doorgezakt, tv deed het niet goed, douche hier en daar schimmel enz
theo39
29 december 2018
Is prima bevallen, zeer goede prijs / kwaliteit verhouding. Basis kamers maar wel heel netjes, schoon en goede bedden. Ontbijt was heerlijk en de omgeving is prachtig, heel mooi om te wandelen of te fietsen ook in de winter. Mensen zijn behulpzaam wanneer je iets vraagt. Een aanrader!
happynidAO
26 december 2018
dunjabruggink
24 december 2018
1 nachtje ivm familie bezoek. Héérlijk gegeten en vriendelijk personeel. Kamer is ruim, fijne bedden en ruime nette douche met fijne thermostaatkraan.