Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (787 reviews)
Ankie Jansen-Visser
17 november 2018
Alles wat merk een en schoon. jammer dat het ontbijt niet aan gevuld wordt ,al je iets later gaat ontbijten dan grijp je heel veel mis....zeker een aandachtspunt ook als het niet zo druk is.
gerben-anneke
13 november 2018
Wederom een heerlijk verblijf gehad aan de Friese Ee. Prima diner (sliptongen en Schnitzel). En de kamer was een mooie grote kamer die kort gelden helemaal is gerenoveerd en nu heel modern is ingericht. Vanuit de kamer een mooi vergezicht over de Ee. Ontbijt ook ruim voldoende. Zeer zeker een aanrader voor iedereen.
huizezfT8Q
05 november 2018
3 nachten hotel It Sicht Oudega in eerste weekend van november, goede ontvangst, prima bedden, prima ontbijt, heerlijk rustig gelegen, prachtige omgeving om te fietsen of wandelen. J + J
kalasin
04 november 2018
Wat een schitterend uitzicht, heerlijk wakker worden.
hstevels8
27 oktober 2018
We hebben genoten van sauna en jacucci, maar het was donker en hadden het fijn gevonden om even wegwijs gemaakt te worden. Verder zou een opstapje voor de jacucci wel veel makkelijker zijn. Kamer was prima. bij het ontbijt een beschimmelde boterham. Het verse brood was lekker en verder ook prima ontbijt. Goed dat het eten niet zo zout was, maar voor ons wel vet. zijn we niet gewend. De plek is fantastisch en de meeste gastvrouwen behulpzaam. Gaven leuke tips. Het internet doet het alleen in de openbare ruimte. Het is wel fijn als dat duidelijk is. Het brandalarm doet het prima. Had ook wel wat om met z'n allen buiten in pyama op de brandweer te wachten. Misschien duidelijk zeggen dat er absoluut niet binnen gerookt mag worden.