Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (849 reviews)
coflex
25 april 2019
20 april tot 22 april Wij komen hier al jaren, hotel voldoet ons goed, prima plek om de sloep aan te leggen helemaal in de natuur en dicht bij het nationaal park De Alde Feanen. Zeer goed ontbijtbuffet, heerlijk 4 gangen paasdiner met passende muziek van Dick Postma. Tja, internet is niet best op de kamers boven en de tv zenders zijn slecht vertegenwoordigd. Het oude meubilair is ook wel aan vervanging toe net als de vloerbedekking Maar hier zal niets meer aan worden gedaan omdat in november Hotel Restaurant Ie-Sicht wordt gesloopt en herbouwd voor een nieuw hotel met vijf verdiepingen. Op Hotelkamer Veiling.nl wordt hotel Ie-Sicht nog aangeboden met een geldigheidsduur van een jaar. Benieuwd hoe men dat gaat oplossen.
Pielhaas
24 april 2019
Vanwege een ons overkomen ongeval hebben we geen gebruik kunnen maken van onze drie vouchers. Annuleren wilde of kon het hotel niet, wijzigen van de reservering kon tegen betaling van 20,00€ per nacht! Deze optie was nog duurder dan de gewonnen veilingen dus dan maar laten verlopen en het verlies dragen. Vanwege deze slechte ervaring dus ook een lage waardering.
Pielhaas
23 april 2019
Vanwege een ons overkomen ongeval hebben we geen gebruik kunnen maken van onze drie vouchers. Annuleren wilde of kon het hotel niet, wijzigen van de reservering kon tegen betaling van 20,00€ per nacht! Deze optie was nog duurder van de gewonnen veilingen dus dan maar laten verlopen en het verlies dragen. Vanwege deze slechte ervaring dus ook een lage waardering.
lindel
23 april 2019
Geweldig, wat een fantastisch plekje.
dianar5vBC
23 april 2019
top