Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
Hotel Dolores Hotel Dolores
€ 62
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen Ameland in het pittoreske dorpje Hollum

Hotel Dolores - Nederland - Hollum - Ameland

Geniet van een ontspannen verblijf in Hotel Dolores op het waddeneiland Ameland. Dit kleinschalige hotel in het pittoreske dorpje Hollum biedt een comfortabele uitvalsbasis. Heerlijk uitwaaien op de brede stranden, mooie natuurgebieden verkennen of zeehonden spotten tijdens een boottocht? Op Ameland kan het allemaal!

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting (kamer met rain/ sun shower)
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Koffie- en thee faciliteiten op de kamer
  • Gebruik Finse buitensauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,7 (152 reviews)
rb.lanh4rQ
17 november 2018
Leuke mensen. Prima kamer. Heerlijk ontbijt. Ervan genoten.
hilletje24
16 november 2018
Altijd goed bij dolores. Fijne kamers en heerlijk ontbijt. Vriendelijk personeel. Men doet alles om het je naar de zin te aken. Wij zijn fan van dit hotel.! Enig minpuntje...erg warm op de kamer..de deur nachts maar opengezet.
aulykplAKH
14 november 2018
Geweldig hotel, met ruime schone kamers en heerlijke bedden. Uitgebreid ontbijtbuffet met veel verse producten. Wij komen graag terug.
kiel0033
09 november 2018
Een prima hotel met zeer ruime kamer, balkon met zitje, mooie badkamer met regendouche en zonnebank. Interieur was hedentijds. Koffiezetapparaat met echte bonen! Het ontbijtbuffet was zeer goed, verse sinaasappelsap, veel keus aan beleg, vers fruit, allerlei soorten broodjes en eieren die a la minuut gebakken werden... misten alleen het gekookte eitje. Personeel is erg vriendelijk. Ook is er een restaurant bij waar je heerlijk Mexicaans/Amerikaans kan eren, aan te bevelen is de tapas. Kortom, een super verblijf om Ameland te ontdekken!
jubel1960
07 november 2018
Betaalde upgrade; zeer langdurig geen beschikbaarheid voor mijn voucher. Inchecken op een veel vroeger tijdstip was geen probleem. We kochten koffie en frisdrank en na het nuttigen was de Studio al beschikbaar. Brandschoon. Kennelijk was er iets niet helemaal goed gegaan, misschien chloor per abuis in aanraking laten komen met een ander reinigingsmiddel? Sanitair van de Studio was vergeven van de chloor damp en dit trok door onze gehele Studio. Keel irritatie en brandende ogen en neus irritatie de eerste dag en nacht, ondanks constant luchten. Tweede dag was dit zo goed als voorbij. Voucher en upgrade en betalingsbewijs was digitaal en bij inchecken in orde bevonden. Bij uitchecken klopte de rekening niet, bijna 50 euro in ons nadeel. Nog op tijd opgemerkt door ons, werd handmatig gecorrigeerd, geen woord van excuus. Prima bed op een vide. Bereikbaar middels een steile vaste trap, onderaan de trap vensterglas. Hier moet je niet vallen. Helft van het bed is slechts krom gebogen bereikbaar, zo laag schuin aflopend plafond. Onze kamer zat nadat de schoonmaak service had gewerkt ongemerkt niet meer op slot. Kon zonder sleutel betreden worden.Onze medicatie en overige persoonlijke bezittingen waren eenvoudig weg te nemen door kwaadwillenden. Dat was best wel even schrikken... Verder veel comfort. Geweldige koffiemachine, goede waterkoker, koelkastje. Goed sanitair en alles sfeervol ingericht. Flatscreen tv, zitmeubels prima in orde. Restaurant is goed. Mexicaans Amerikaans Steakhouse zonder kruidenboter, een mens kan niet alles hebben. Vriendelijke medewerkers. Bijzondere entourage, unieke sfeer. Met veel plussen maar ook een paar min puntjes. Waarvan akte. We hebben twee avonden van ons Dolores diner genoten.