Nederland Gelderland Hierden Kasteel de Essenburgh
Kasteel de Essenburgh Kasteel de Essenburgh
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ervaar de bijzondere ambiance in een authentiek kasteel. Te midden van de Veluwse natuur en op steenworp afstand van Harderwijk wordt u gastvrij ontvangen in Kasteel de Essenburgh U waant zich in een andere wereld door het uitstekende comfort, de historische omgeving en het sfeervolle interieur.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,7 (58 reviews)
wim van den top
10 mei 2019
Goed geslapen heerlijk ontbijt. Te kleine douche
spriety9Gv
09 mei 2019
Kamer klein maar netjes Heel goede bedden kregen wegens problemen met knieën een kamer beneden met een heel leuk uitzicht. Dicht bij de ontbijtruimte en de uitgang. Personeel heel vriendelijk en behulpzaam. Ontbijt heel lekker en voldoende. Gaan zeker terug en hopen dat het dan niet de hele dag regent zodat we iets meer kunnen genieten van de mooie omgeving.
paulazeAYn
03 mei 2019
Eten en service is top. Echt een 10. Kamer is wat achterstallig onderhoudt en zou wel beter kunnen.
bertusvg
23 april 2019
Vriendelijk personeel,kamers erg klein met te kleine tv en eten en drankjes veel te duur,zijn 2 km verderop lekker gaan wokken
Mli55
02 april 2019
Mooie omgeving. Ontbijt prime. Kamers erg klein en gedateerd.