Nederland Gelderland Hierden Kasteel de Essenburgh
Kasteel de Essenburgh Kasteel de Essenburgh
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Historisch verblijf in een sfeervol Kasteel

Kasteel de Essenburgh - Nederland - Hierden

Ervaar de bijzondere ambiance in een authentiek kasteel. Te midden van de Veluwse natuur en op steenworp afstand van Harderwijk wordt u gastvrij ontvangen in Kasteel de Essenburgh U waant zich in een andere wereld door het uitstekende comfort, de historische omgeving en het sfeervolle interieur.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,95 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,6 (48 reviews)
VUT2010
15 november 2018
Leuk hotel met vriendelijk personeel. Kamers zijn wat gedateerd en de badkamer aan de kleine kant. Het ontbijt is goed en ook over het diner valt niets te klagen. Goed te combineren met een dagje naar sauna Zwaluwhoeve. Kortom een aanrader. Anne-Marie en Ed.
wafeldv21B
13 november 2018
Een uitstekend verblijf. Goed verzorgd. Vriendelijk personeel. Schitterende ambiance.Leuke p[rijs. Geschikt voor passanten . Prima ontbijt. Gewoon allrmaal hartstikke leuk. Maar nu komt het....oei. Kleine slaapkamer en is toe aan een opknapbeurt. De bedden zijn veel te smal en de kussens zijn veel te dik. Maar voor de prijs een 8.5 /9.0 als cijfer. Ik ga er graag weer naar toe, maar dan wil ik wel een beter bed hebben. In ieder geval voor mij de topper van de week
winnieclob
02 september 2018
Kasteel Essenburgh in Hierden: prima hotel voor de prijs die je betaald bij hotelkamerveilingen. Kamers iets gedateerd, maar schoon en netjes. Vriendelijk ontvangst, een simpel ontbijt, maar smaakvol. In de tuin van het kasteel kun je leuke fotos maken. Of een boswandeling door het bos achter het kasteel. Niks mis met dit hotel.
droppie42
14 juni 2018
Een veiling gewonnen voor in een kasteel wat krijg je, een apart gebouwtje wat totaal niets met een kasteel te maken heeft Erg jammer en zonde van me geld geweest En met klachten doen ze niets
hoogenboom38
07 mei 2018
Vriendelijke ontvangst. Mooie kamer. Mooie omgeving. Een absolute aanrader! Voor herhaling vatbaar!