België West Vlaanderen Brugge Van der Valk Hotel Brugge
Van der Valk Hotel Brugge Van der Valk Hotel Brugge
€ 149
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Ontdek in 3 dagen de charmante stad Brugge

Van der Valk Hotel Brugge - België - Brugge

Geniet je graag van het goede leven? Ontdek dan de charmante stad Brugge vanuit Van der Valk Hotel Brugge-Oostkamp. Dit luxe viersterrenhotel is een prima uitvalsbasis voor een bezoekje aan de historische stad, een prachtige fietstocht door de groene omgeving of een uitstapje naar de Belgische kust. Kortom, geniet van luxe en comfort en ontdek de schoonheid van Brugge!

  • Gebruik Sauna en jacuzzi`s in de wellnessruimte op de 4e etage
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 9,2 (86 reviews)
Telecompa
11 mei 2019
Geweldig hotel met zeer vriendelijk personeel en een prima ontbijt, het bed was voor mij te zacht, maar doet niets af aan de beoordeling van dit Valk hotel in de buurt van de prachtige stad Brugge, GEWELDIG
rosas54
29 maart 2019
Geweldig Hotel, perfecte services, heerlijke kamer en badkamer. Heerlijk ontbijt erg uitgebreid. Erg luxe voor een van der Valk Hotel.
remcoschouten
27 maart 2019
Top hotel, mooie kamer en top Bellini Bar!
theathET86
12 maart 2019
Is een super schoon en vriendelijk personeel, ook heel atent naar de klanten. Locatie is ook heel fijn , naar alle steden zoals Brugge,Gendt, Oostende ,Knokke in een bereik van 30 minuten . Top hotel
Petra Keus
10 maart 2019
Een heerlijk hotel, super ruime kamer met een heerlijk bed, ook de badkamer heerlijk ruim met stortdouce. Het ontbijt is voortreffelijk heb het nergens zo goed gehad als hier!! Het enige min puntje wat ik zou kunnen bedenken is dat je niet lopend naar Brugge kan, het is 15 min. Met de auto. Maar de luxe van het hotel heeft dit dubbel en dwars goed gemaakt.