Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7 (592 reviews)
coolman1958
23 juni 2019
Hotel erg gedateerd, matige entourage, onderhoud in zijn geheel noodzakelijk, zoals in badkamer, balkon en ventilatie. Bedden en onbijt goed. Personeel mag iets vriendelijker zijn.
josbri9JdE
20 juni 2019
Was goed.
2222
18 juni 2019
hotel is goed bevallen geen klachten
dianapenning
17 juni 2019
Prima hotel, we hadden een comfort kamer met extra bed geboekt, we kregen echter een grote drie persoonskaart. Ontbijt was prima
trabi
15 juni 2019
Prima plek, voor uitstapjes in de buurt en natuurlijk Texel. Hotel biedt plaats voor de (electrische) fiets, een prima ontbijt. De kamer inrichting is gedateerd maar schoon. Komen hier zeker terug.