Nederland Noord-Brabant Breda Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Trendy winkels en Brabantse gastvrijheid

Amrath Hotel Brabant - Nederland - Breda
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Te midden van de Beste Binnenstad van Nederland en het prachtige Brabantse natuurlandschap, vindt u het Amrâth Hotel Brabant. Dit gastvrije viersterrenhotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een dagje uitgebreid winkelen in Breda of het Brabantse natuurschoon in de omringende bossen en natuurgebieden te verkennen.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen: 

  • 1 x een overnachting
  • Gratis WiFi

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,8 (82 reviews)
galkabgr
25 december 2018
10
Ik ben heel tevreden, dank je!
kempveenstra
25 december 2018
7
Fijn hotel
Bobbie
18 november 2018
6
Minpunten: Hotel is verouderd. Niet bijzonder schoon. Zachte bedden. Geen verduisterende gordijnen. Erg gehorig. Pluspunten: Dichtbij centrum. Zwembad. Gratis parkeren.
jmrozing
25 oktober 2018
5
Gedateerd hotel wat ook nodig wat reparaties nodig heeft. Wel schoon en een goed ontbijt. Het enige echte jammere is dat ik een niet roken kamer geboekt heb en een kamer tussen rokers gekregen heb. De gang en de kamer stonken behoorlijk. Ik heb me laten vertellen dat kamer 600 en 601 de rook kamers zijn.
mieken
21 oktober 2018
5
oudbollig hotel echt geen 4 sterren waardig


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten