Nederland Gelderland Nijkerk Hotel de Roode Schuur
Hotel de Roode Schuur Hotel de Roode Schuur
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten in hét designhotel van Gelderland!

Hotel de Roode Schuur - Nederland - Nijkerk

Overnachten op een bijzondere locatie, dat doet u bij Hotel De Roode Schuur. Gevestigd in een authentieke echte schuur, verblijft u in moderne  4-sterrenluxe. Stap binnen in uw designhotelkamer en verwonder u om alle pracht en praal!

  • 1 x een overnachting in een comfort kamer
  • Gratis Parkeren
  • Gratis fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (17 reviews)
Riët Vermeer
16 juni 2019
Fijn hotel, goede bedden, leuke kamer. Enig minpuntje: bij t ontbijt was t erg druk en hierdoor krapjes.
veraart
28 mei 2019
Wij hadden een suite geboekt, maar kregen een gewone, niet al te grote, kamer met douche en w.c. in de kamer. Het hotel noemt dat design, maar wij vinden dat niet prettig. Toen we bij de receptie onze teleurstelling over de "suite" lieten blijken, werd ons verteld dat het de schuld van hotelkanerveiling is, dat zij een verkeerde benaming van de kamers hebben gebruikt. Wie de schuld ook heeft; wij waren teleurgesteld!!
milapaleta1
20 mei 2019
Heel mooi hotel, neetjes schoon . Alleen wc/douche open in de slaapkamer vonden we niet goed.
janvaniep
03 mei 2019
Tops: ruime kamer, leuk ingericht, restaurant naast het hotel (Moeke) absolute aanrader, vriendelijk personeel, koffie en thee faciliteiten de hele dag door op kamer of in ruimte van het ontbijt, rituals douche en shampoo op kamer, omgeving is prachtig. Tips: ontbijtruimte is klein, de keuze van het ontbijt is niet groot, in het hotel zelf geen restaurant, de welness is zeer klein (met 3 mensen kan je daar liggen).
4elms
19 april 2019
Mooi modern en stijlvol hotel. Enig nadeel dat we ondervonden is de douche-cel. Het water stroomt onder het douchen, onder de deur door, dus een badhanddoek moet het water tegenhouden. Als je erop let, valt het wel mee, doch wie let daar nu op...vaak ben je maar voor 1 nacht.