Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 89
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen luxe verblijf nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • 2 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (111 reviews)
richardgoossen1967
16 oktober 2018
8
Het hotel was prima in orde, aardig personeel, goed eten en goede bedden. Misschien een topper op de matrassen leggen zodat je de naad tussen de matrassen niet merkt en grotere lakens gebruiken zodat ze beter om de matrassen heen passen maar verder zeker voor herhaling vatbaar.
vossen7zxi
16 oktober 2018
3
Gedateerd hotel. Kamers oud en warm. Geen airco aanwezig, met de deur open slapen geen optie door het verkeer van de snelweg. Receptie medewerksters erg vriendelijk, vooral de Nederlandstalige. Ontbijtjuffrouw denkt dat ze nog jaren geleden leefde, ze bries de gasten een tafel toe en als je ergens anders wilde zitten was het of je als een hond behandeld werd. Restaurant is zeer zeer matig, schnitzel niet gebakken maar warm gekookt, na deze klacht doorgeven te hebben komt dezelfde schnitzel terug met een kleurtje... Tournedos aan de verkeerde zijdes gebakken, het garnituur was ook een drama, friet niet gaat, gebakken aaardappetljes waren een beetje warm gemaakt en de groenten te veel te ver gegaard.jammer!!!
Marietjehaas
21 september 2018
4
Slechte kamer vlak naast werklieden die s morgen om half zes al op het balkon staan te praten en heriie maaakte met drank . dus receptie 3 keer gebeld . Hebben ze er op gewezen rustig te zijn . Heel slecht ontbijt ver benden de ontbijten van andere van der Valks , vliegen boven het eten slechte hygienen broodjes niet vers Heallsm, wij komen hiet niet meer terug !
jeroen64
19 september 2018
8
Heerlijk hotel, 3 dagen verbleven. Omgeboekt naar comfort kamer die groot, schoon en mooi was. Badkamer met bad en aparte douche. Heerlijke bedden. Goed ontbijt en ook 1x s'avonds gegeten. Wat ook heel erg goed was. Kortom heerlijk verblijf gehad. Goed hotel voor diverse uitstapjes in de buurt.
Ria Schimmer
18 september 2018
5
voor de 3e keer hier geweest maar deze keer veel buitenlandse arbeiders in het hotel luidruchtig en met flessen bier in de gangen en in de lift een aanfluiting voor v.d. Valk


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten