Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,1 (125 reviews)
Rina Adriani
09 december 2018
Prima hotel na upgrade. Heerljk ontbjit. Hotel is netjes en schoon maar wel vergane glorie.
len62
08 december 2018
hotel gelijk aan de snelweg, schoon en goed ontbijt
W.J.M. Langenberg
07 december 2018
Goede prijs kwaliteit hotel. Vriendelijk personeel. Wel enige overlast van de snelweg en trein. Wat ons wel bevreemde was dat reeds om 22.30 in de hotelbar te kennen werd gegeven dat de bar ging sluiten. Toen wij de bar verlieten werd achter ons de deur gesloten. Toen wij echter rond 23.30 de lobby verlieten om naar onze kamer te gaan kwam de barman met een aantal andere gasten uit de bar en zaten er ook nog 2 mensen aan de bar. Schijnbaar was dus nadat wij de bar verlaten hadden de bar toch weer voor andere gasten geopend.
mbb
02 december 2018
Hotel Gladbeck is een mooi oud hotel, nadeel is de standaard kamer aan voorzijde welke gedateerd is en nodig een opknapbeurt verdiendt. Tevens een sterke aanrader is de geluids niveau van de denderende werktreinen te reduceren.
Cees Bekker
02 december 2018
Goed hotel schone kamer met lekkere bedden vriendelijk personeel Veel tedoen in de omgeving mooi omliggend wandelpark