Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
  • Inclusief ontbijt
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 65
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

In luxe overnachten bij van der Valk hotel Breukelen

Van der Valk Hotel Breukelen - Nederland
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Wilt u genieten van een luxe verblijf in het midden van het land? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Breukelen. In dit viersterrenhotel kunt u zich culinair laten verwennen of optimaal ontspannen in het Wellnesscenter. De prachtige Vechtstreek leent zich uitstekend voor mooie fietstochten, maar ook Utrecht en Amsterdam liggen binnen handbereik, het treinstation is naast de deur dus op loopafstand van het hotel.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis toegang tot het nieuwe Wellnesscenter met een zwembad, Turks stoombad, sauna, voetenbaden en aroma douches
  • Gratis gebruik van fitness
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (184 reviews)
Joseh-48
15 oktober 2018
9
Geweldig hotel, bijzonder mooie kamer, zeer vriendelijk personeel, en een heerlijk uitgebreid ontbijt.
Rilanadaniels42
07 oktober 2018
9
Wederom genoten. Mooi hotel, mooie omgeving, mooie kamer, heeeerlijk ontbijt. Het fijne van dit hotel is dat je vlakbij het station zit, waar je de trein kunt nemen naar Amsterdam en/of Utrecht.
AstridenWim
29 september 2018
8
Mooie, schone, ruime en stille kamer. Ontbijt een 9,8, diner een 8.
koos111
29 september 2018
5
het is niet. fraai
xavier.steyaert
29 september 2018
9
Goed hotel, waarde voor je geld. Wij verbleven er slechts een korte tijd (van middernacht tot 07u15) maar we waren tevreden. Goed bereikbaar, vriendelijk personeel, zowel bij check in als check out. Ontbijt is iets minder uitgebreid dan in sommige andere VDV hotels maar toch dik in orde. We komen bij gelegenheid nog wel eens terug.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten