Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten ben je in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kan je heerlijk ontspannen in de Finse sauna (€) die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (225 reviews)
marjo1951
18 maart 2019
Heerlijk hotel, prachtige kamer en heel schoon. Ontbijt is echt buiten verwachting zo goed. Verse sinaasappelsap en alle soorten versgemalen koffie. Dicht bij het strand. Vriendelijk personeel. Het meisje Jakomien in het restaurant is een uitstekende gastvrouw , zeer vriendelijk en behulpzaam . Voor ons is dit hotel een dikke 10 waard. Wij komen hier zeker weer terug.
annabella58
15 maart 2019
Zeeland is prachtig! Pech gehad met het weer. Het hotel ligt dicht bij het strand en heeft ruime kamers. We hebben genoten van het heerlijke ontbijt, echt uitgebreid. Verder kun je je in het hotel vermaken met spelletjes, tafeltennissen, bijart enz. Het is ons goed bevallen hier.
wilmaboskeljon
14 maart 2019
Voor de 2e keer in strandhotel Bos en Duin geweest. Het was weer super! Leuk hotel, mooie ligging, vriendelijke receptioniste, ruime kamer en ontbijtbuffet was top!
harmoe
14 maart 2019
Prima hotel. Het ligt op 5 minuten lopen van het strand. Ruime standaard kamer, helaas geen balkon. Ruime badkamer met regendouche. Goede bedden. Ontbijt uitstekend. Personeelvriendelijk en gastvrij.
dreke47
13 maart 2019
prima, vriendelijk. Jammer dat ontbijtruimte niet goed gepoetst was tijdens de 2 dagen