België Luik Stavelot Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lachend de winter tegemoet in de Belgische Ardennen

Hotel La Maison - België - Stavelot

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (366 reviews)
Mariavandenhout
12 november 2018
We zijn meer dan dik tevreden. De eigenaren zijn zeer vriendelijk en spreken onze taal dit maakten het voor ons makkelijker. Hotel is prachtig en schoon. Eten was voortreffelijk. Zeker voor herhaling vatbaar.
j.genuchten
09 november 2018
gedateerd hotel. kamers netjes en van alle gemakken voorzien. Restaurant van het hotel geweldig. Personeel erg aardig en hulpvaardig. Drie dagen genoten, hadden ook prachtig weer.
westoom
04 november 2018
Mooi hotel in twee oude herenhuizen. Geen super-de-luxe maar pure nostalgie. Kamer was keurig schoon, evenals de badkamer. Zowel de kamer, met schouw en flatscreen tv als de badkamer waren vrij groot. Kamer 16 met mooi uitzicht over de markt. Ontbijt was prima.
sneijers
04 november 2018
Ontzettend chagrijnig personeel!. slechte ontvangst, ontbijt was wel oke, kamer was onder de maat qua hygiene. Geen scheiding tussen hotel en hun privéleven. Kortom geen aanrader
modelfotograaf
03 november 2018
Zeer net en mooi hotel. Prachtige kamers, ruim en mooi ingericht. Alleen wat gehorig. Zeker een aanrader !