Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 25
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (1843 reviews)
albertgealich
23 oktober 2018
Vriendelijk personeel en voortreffelijk eten Mooie omgeving
o.koerhuis
23 oktober 2018
Prima hotel en erg gastvrij personeel. De kamer was perfect schoon en had alles waar we van uit gingen. Een aanrader. De omgeving is op de fiets prachtig.
wilfo
23 oktober 2018
Heel fijn Hotel. Vriendelijk personeel. Heerlijk eten
arry1946
22 oktober 2018
Gemoedelijke sfeer, goed ontbijt, prachtige omgeving
arry1946
22 oktober 2018
Voor de zoveelste keer gelogeerd op het landgoed. Steeds weer ontdekken we nieuwe plekjes in de omgeving. Prima verblijf