Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 25
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (1982 reviews)
ofbro
10 december 2018
9
Goede bedden, prima ontbijt en vriendelijk personeel, kortom een prettig verblijf
flix
09 december 2018
4
Al een paar keer geweest en eigenlijk altijd als goed ervaren. Maar deze keer helaas last gehad van een aantal dronkaarts die waarschijnlijk niet meer wisten waar ze sliepen een in het verkeerde gebouw rond dwaalden, jammer maar dat koste wel onze nachtrust.
Ladymrt
09 december 2018
8
Zoals altijd een prachtige locatie. 's Avonds in het regenachtige donker wat lastiger te vinden. De ruime kamer en het ontbijt waren prima. Jammer dat de tv op de kamer af en toe haperde en dat in de ochtend de dames van de schoonmaak nogal luidruchtig aan het converseren waren. Over het algemeen was er vriendelijk personeel. P.s. er zijn geen dienbladen bij het ontbijt omdat men niet op een McD wil lijken ;-)
marrgittje595
08 december 2018
9
Zoals we gewend zijn : het was weer fantastisch ,genoegen van de omgeving, en de rust rondom het hotel, heerlijk gegeten, vriendelijk personeel! We zeggen: tot gauw maar weer!
akemenade
07 december 2018
9
Grote kamers, heel schoon, prima personeel. Ontbijtbuffet heel uitgebreid en goed verzorgd. Dinerbuffet altijd drie keuzes van hoofdgerechten . Maar alleen voor het ‘toetje’ zou ik er al heen gaan. Oneindige keuze uit zelfgemaakte lekkernijen waar iedereen er dan ook meerdere van mag nemen.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten