Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
Van der Valk Hotel Volendam Van der Valk Hotel Volendam
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaart u de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • Airconditioning, kluisje en koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (419 reviews)
Jolinda7
20 oktober 2018
Prima kamer!
cjvanderhart
19 oktober 2018
Prima verblijf gehad. Prachtig hotel, prima service en een goed ontbijt.
j.genuchten
18 oktober 2018
geweldige keuze en we hebben prachtig weer gehad, hotel lag erg centraal voor volendam,marken,edam,hoorn,purmerend. top dagen gehad
henny113
17 oktober 2018
hansvanpelt
12 oktober 2018
We hebben ons verblijf in Van der Valk Volendam als uitermate prettig ervaren. Een uitstekende kamer (hadden een upgrade genomen). Het hotel én de kamer waren verzorgd. Het ontbijt was uitstekend en ruimschoots voorzien. Op het diner viel niets aan te merken. Bijzonder vriendelijk personeel. Kortom we waren blij verrast.