Nederland Zuid-Holland Rijswijk Luxe 4-sterren hotel nabij Den Haag/Scheveningen
Luxe 4-sterren hotel nabij Den Haag/Scheveningen Luxe 4-sterren hotel nabij Den Haag/Scheveningen
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,35 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek Scheveningen vanuit een luxe hotel

Luxe 4-sterren hotel nabij Den Haag/Scheveningen - Nederland - Rijswijk

Geniet van een ontspannen verblijf nabij Scheveningen. Dit trendy hotel in Rijswijk is een luxe thuishaven en een uitstekende uitvalsbasis om de omgeving van Den Haag te verkennen. Ga uitwaaien in Scheveningen, shoppen in Den Haag of ontdek een schat aan cultuur in historisch Delft.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,35 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,5 (103 reviews)
moniquT94o
16 september 2019
Het js een mooi hotel, wel iets onhandig als je wat moeilijker loopt vanwege lange gangen en naar beneden de receptie moet je met de lift, dan weer terug naar boven voor de ontbijtzaal..op de 1 e verdieping dan weer terug in de lift achterin het hotel om naar de parkeerplaats te gaan..naar beneden.. Verder mooie kamers en alles aanwezig. Het ontbijt is goed. Een aanrader!
ajevegaars
12 september 2019
demar
08 september 2019
Prachtig hotel met mooie kamers, supervriendelijk personeel en mooie kamers. Helaas was het bed nogal hard en de kussens niet fijn. Het ontbijt daarentegen was geweldig.
was je voor
18 augustus 2019
zeer goed... Jammer dat er 9 euro parkeergeld per dag moet worden betaald
ronnyannemie
17 augustus 2019
Zeer mooi rustig hotel. We werden goed ontvangen. De kamer is ruim en licht . Het raam kan niet open zodat je geen frisse lucht binnen kan halen. Het ons in het dekbed zat in proppen wat een slordig zicht gaf. Goede badkamer met prima douche. Het ontbijt was zeer goed. Het restaurant biedt weinig keuze maar het was wel lekker.