Nederland Overijssel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
Van der Valk Hotel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet op zondag in V.d.Valk Exclusief Hotel in Zwolle

Van der Valk Hotel Zwolle - Nederland - Zwolle

Geniet van een luxe stedentrip in Zwolle. Tijdens een verblijf in Van der Valk Hotel Zwolle zal het u aan niets ontbreken. Ga gezellig shoppen of cultuur snuiven in de historische binnenstad van Zwolle, ontdek de groene omgeving op de fiets en laat u ’s avonds culinair verrassen in het moderne viersterrenhotel.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer
  • De kamer is o.a. voorzien van ligbad, rainshower, bureau, koelkastje en kluisje
  • Fiets- en wandelkaart
  • Vrij gebruik van Wellness center en fitness

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9,3 (119 reviews)
Frans van der Net
08 januari 2019
Prachtig mooi hotel , mooie ruime kamers goede restaurants vriendelijk personeel en een wellness Kortom een hotel om vaker te bezoeken.
karinbbxTX
04 januari 2019
Door familie omstandigheden, helaas het hotel niet kunnen bezoeken.
keesmanders
11 december 2018
Uitstekend hotel.Vriendelijk personeel. Grote kamer met een prachtige badkamer voorzien van bad en inloopdouche. Ontbijt fantastisch met heel veel variatie. Wij komen hier zeker nog een keer terug.
hotel123
24 november 2018
Mijn vader is overleden en wij hebben netjes bij jullie (hotelkamerveiling) gemeld dat we daardoor niet naar VALK Zwolle konden gaan. Jullie dame gaf aan dat dit dan maar zo was en zei er niets aan te doen. Wij vonden dat ONBEGRIJPELIJK zeker gezien het feit dat we al vele jaren een trouwe klant van hotelkamerveiling zijn. Alle lof voor de receptie van Hotel VALK Zwolle die alle begrip had en wat voor ons heeft geregeld. Daar zou Hotelkamerveiling van moeten leren!
escalera
19 november 2018
Prachtig hotel. Mooie en zeer grote kamer Geweldig uitgebreid ontbijtbuffet en supergoed restaurant.