Nederland Overijssel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
Van der Valk Hotel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet op zondag in V.d.Valk Exclusief Hotel in Zwolle

Van der Valk Hotel Zwolle - Nederland - Zwolle

Geniet van een luxe stedentrip in Zwolle. Tijdens een verblijf in Van der Valk Hotel Zwolle zal het u aan niets ontbreken. Ga gezellig shoppen of cultuur snuiven in de historische binnenstad van Zwolle, ontdek de groene omgeving op de fiets en laat u ’s avonds culinair verrassen in het moderne viersterrenhotel.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer
  • De kamer is o.a. voorzien van ligbad, rainshower, bureau, koelkastje en kluisje
  • Fiets- en wandelkaart
  • Vrij gebruik van Wellness center en fitness

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9,3 (126 reviews)
T.F. Elley
12 maart 2019
Prachtig hotel met mooie kamers en een uitstekend ontbijt. Diner was goed verzorgd alleen heel erg jammer dat het bijna koud op tafel kwam. Was erg druk en uiteindelijk wel opgegeten.
sjefjoke
05 maart 2019
Heel mooi hotel en schoon . Vriendelijk personeel. Super lekker eten.
Annemarie Walda
25 februari 2019
Super hotel!
salland2
19 februari 2019
Jammer dat er geen zwembad is!
okt07
19 februari 2019
super