Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fietst u zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (644 reviews)
ceeskruijthoff
09 december 2018
Prima hotel. Goed verzorgd. Beetje gedateerd, maar wordt in 2019 gerenoveerd.
nickerson
03 december 2018
Alles oke
ladyinblack
02 december 2018
Heerlijk gegeten in het hotel zelf....en een fijne ruime douche.
j.goedel
02 december 2018
We hebben het erg fijn gehad complimenten
hanny.doornbos
01 december 2018
Dit was mijn 11e bezoek aan van der Valk Venlo, al in diverse kamers overnacht en nu eens iets anders. k boekte nu een suite en wat een verrassing. Indien rust en relaxing gewenst, is dit echt het summum. Ik wil niets anders meer, zeker weten