Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
Hotel Astoria Hotel Astoria
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Dit centraal gelegen, sfeervolle hotel is de ideale uitvalbasis voor een ontspannende break. Zowel voor de grotere vakanties als kleinere weekendjes weg kunt u terecht bij Hotel Astoria.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (153 reviews)
galkabgr
10 december 2018
Zeer goede locatie Mooi, rustig en schoon!
estherhogeweg
06 december 2018
De kamer was erg koud, en wij hadden 2 verschillende maten bedden (klein en smal en een breed en lang), het hotel werd verbouwd, iets wat wij van te voren niet wisten, dus het was rommelig op de gang.
Lety
03 december 2018
Eenvoudig, gedateerd hotel. Kamer en badkamer zijn netjes en schoon. Makkelijk bereikbaar en op loopafstand van het strand en boulevard. Ontbijt is eenvoudig maar compleet. Voldoende keus. Minpuntje is de beperkte parkeergelegenheid op eigen terrein. Als alternatief biedt het hotel tegen betaling een plek in de parkeergarage op een paar minuten loopafstand. Leuk hotel.
erikhaTU4k
02 december 2018
Top locatie super gezellig
Salerno
02 december 2018
We hebben genoten vd goede service en pers.aandacht in hotel Astoria naast goed verzorgde ontbijt en menu vd dag. De kamer was netjes echter de matrassen zijn aan vervanging toe.Ligging tov strand en centrum:op een steenworp.