Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,8 (501 reviews)
Julienjm
22 oktober 2018
niet schoon, slecht
henkenUyFB
21 oktober 2018
Vriendelijke ontvangst. Kamer, en vooral de doucheruimte, was erg gedateerd, maar gelukkig wel schoon. Erg slechte bedden: bedbodem bestond uit gaatjeshardboard + daarop een harde matras. Wij verbleven hier drie nachten en kwamen steeds meer geradbraakt ons bed uit. De eerste avond in het restaurant gedineerd. Vreselijk lang moeten wachten om iets te kunnen bestellen en daarna opnieuw tussen de gangen door. Een kop koffie tot slot hebben we daarom maar o vergeslagen. Ontbijt was sober. Op de tweede dag was er geen yoghurt, op de derde dag miste de karnemelk (was beide niet op tijd geleverd, werd verteld, maar het was toch een kleine moeite om dan even naar de AH te gaan, die vlakbij was, om de gasten toch van deze basisingrediënten te kunnen voorzien?) Bij uitchecken gehaast geholpen, geen "Hebt u een goed verblijf gehad?" Geen "Goede reis", niets, alleen met ons afrekenen en daarna weglopen. Wi-Fi was vrij, maar nogal eens geen verbinding mogelijk. Al met al een hotel waar we niet nog eens naartoe zullen gaan; erg jammer, want het is een mooie uitvalsbasis om de omgeving te verkennen en naar Texel te gaan.
loek123
21 oktober 2018
Het slechtse hotel in mijn leven .ontbijt werd niet bij gevuld .zeker 10 min gewacht bij receptie voordat er iemand kwam .badkamer uit 19.70. Er er mag best wel eens gepoetst worden in dat hotel .groote bende vind ik het maar .
infobsbq9G
11 oktober 2018
In de plaats den Helder zijn wij in het gelijknamige hotel "Den Helder" geweest. Het hotel doet wat Oosters aan. Het hotelkamer gedeelte schijnt eerst een motel geweest te zijn, waar je voor kon parkeren, dat hele gedeelte is nu overdekt geworden. Helemaal geschikt voor bruiloften en partijen en er is ook een grote bowling. Fietsen stalling en kunnen er opgeladen worden. Wij vonden het een feest, zo leuk!! Maar als je echt voor modern, nieuw en wit gaat, dat is het niet. Maar wel heel erg leuk! We gaan zeker nog eens weer.
G J Haase
10 oktober 2018
Personeel heel vriendelijk Om kamers te bereiken door bowling centrum 1Kamer met 3 bedden en Tillift !Kamer met 2 bedden en een keuken Ontbijt: croisantjes niet gaar Gebakken ei ook niet zo fijn Begin niet te verse broodjes later wel warme broodjes Sorry maar u vraagt het