• Favoriet
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuurschoon in het Sauerland

Landhaus Nordenau - Duitsland - Schmallenberg

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

ronnie-patricia
dec 13, 2017
prima!rustige locatie. ontbijt prima en diner met smaak bereid. kamer eenvoudig maar goed /ruim mis een koffie.\ thee zet mogelijkheid, dit ook omdat de bar pas vanaf 15 uur geopend is .een kopje koffie of thee is dan niet te krijgen. gastvrij echtpaar.
neuiml
nov 16, 2017
Erg fijn hotel. Prachtig en rustig gelegen. Vele wandelmogelijkheden in het Hochsauerland vanaf het hotel. Alles super schoon. Eigenaren erg vriendelijk en doen alles om het je naar de zin te maken. Ontbijt en diner prima verzorgd! Nette prijzen. Verzorgen bijna alles zelf. Chapeau!
demeijer
okt 30, 2017
Het uitzicht was enorm op het terras. De eigenaar was vriendelijk en het diner heel goed.
Bertus Bolknak
okt 26, 2017
Wij werden in dit mooie en schone hotel heel goed ontvangen. De eigenaren was niets te veel om het ons naar de zin te maken. Het ruim gevarieerd ontbijt was heerlijk.
FGN491
okt 24, 2017
Voor het geld een prima hotel. Mocht wel iets klantvriendelijker. Het dorp biedt verder erg weinig.
Eugenie14
sep 29, 2017
Het is een net hotel met aardige mensen de kamers zijn ruim en netjes het ontbijt prima voor elkaar. Het warm eten was ook en lekker en meer als voldoende,alleen jammer dat je bij aankomst een soort reglement kreeg wat je niet mocht.
RYV727
sep 23, 2017
ons verblijf in landhaus nordenau was prima dikke pluim voor de uitbaters Fred en Sabine alles was picobello mooie en verzorgde kamer en badkamer heerlijk ontbijt en lekker diner meer moet dat niet zijn voor ons een dikke 10 op 10 mr en mevr claes
RYV727
sep 23, 2017
robert.leenders
sep 20, 2017
Weer heerlijk genoten in dit mooie landhaus hotel, mooie schone ruime kamer , goed ontbijt, en een vriendelijke gastheer en gast vrouw. Een goede aanrader.
derksenloogman
aug 24, 2017
berghotel Tromp