• Favoriet
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuurschoon in het Sauerland

Landhaus Nordenau - Duitsland - Schmallenberg

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Gratis kopje koffie als u direct online een heerlijk 3-gangendiner boekt

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

willemienborgman
jun 09, 2017
Heel fijn verblijf gehad. Vriendelijke eigenaars. Heerlijk geslapen. Een aanrader. Comfort plus kamer gehad die erg ruim is met balkon en uitzicht op het dal. Ontbijtbuffet uitgebreid. Fam. B. Lochem.
lievenijs
jun 06, 2017
We hadden een prettig verblijf. Ruime en propere kamer met balkon en mooi uitzicht. Ontbijt in orde, hebben er ook lekker gegeten. Om het perfect te maken (bij langer verblijf) was een hoger en groter tafeltje (of bureautje) handig geweest (om de krant te lezen bv of een tijdschrift) en een plank in de badkamer om spullen op te leggen. Vooral omdat zowel kamer als badkamer ruim waren.
josjevx1lD
jun 04, 2017
Ontvangst allerhartelijkst en zowaar in het Nederlands. We hadden een prima uitgeruste ruime kamer met een eigen badkamer en uitzicht op de tuin. Heerlijk eten en drinken, zowel bij het ontbijt als bij het diner. Fantastisch balkon met schitterend uitzicht. Om 22.00 uur word je geacht naar je kamer te gaan. Ook tussen 11.00 en 15.00 uur is er sprake van, dat de openbare hotelruimtes sluiten. Aangezien Fred en Sabine grotendeels zélf de scepter zwaaien zijn deze maatregelen noodzakelijk. Het zij ze vergeven, want ze doen er werkelijk alles aan om het je op allerlei manieren naar de zin te maken.
albertam61
jun 02, 2017
Heel mooi hotel,vriendelijke ontvangst,nette schone kamers,ontbijt prima en ruim voldoende
smets4754
mei 31, 2017
mooie kamer ,goedontbijt en diner.alles OK
pwb
mei 30, 2017
Begin mei 2 nachten Landhaus Nordenau doorgebracht. 1x in standaardkamer met bad (33) en 1x in een comfort +kamer (21). De Nederlandse eigenaren zijn bijzonder gastvrij en willen je met alles van dienst zijn. Het restaurant is geweldig, echt heel goed. Bij het ontbijt moet je rekening houden dat er geen 'warm' is, op een gekookt ei na. De matrassen zijn iets aan de harde kant, maar voor de rest zijn het vrij grote kamers, ook de standaard kamers. De douche in kamer 21 (comfort+ kamer) is even wennen. Het is een gigantisch grote badkamer, maar de douchecel zelf hebben ze erg klein gehouden, beetje vreemde constructie, maar de douche zelf is weer heerlijk. Goede warme straal. Prachtig uitzicht uit beide kamers, ook vanuit de beide restaurants. Als je rust zoekt en lekker wilt eten, zit je hier helemaal goed. Ook voor Winterberg, dat werkelijk 'om de hoek' ligt.
mart1
jul 08, 2015
Nieuwe eigenaars sinds 2015(trouwens nederlanders) , de eigenaar doet er alles aan om het je zo aangenaam mogelijk te maken , de eigenares staat aan het fornuis en het 3 gangen diner is echt SUPPER LEKKER en is met liefde gemaakt , achteraan is er ook een terras waar je bij mooi weer kan ontbijten ,iets drinken en s'avonds dineren met een prachtig uitzicht waar je tot rust komt , in de omgeving kan je ook prachtige wandelingen maken . Alles is er proper en er is parkeergelegenheid ,voor ons zeker voor herhaling vatbaar Wij verbleven aankomst 5/07 en vertrek 8/07 2015 Martine en Eddy uit diksmuide Belgie
petra075
mei 28, 2015
Karig lowbudget ontbijt. Niet zoals een duitsontbijt behoord te zijn. goede badkamer. kleinekamer. eigenaren moeten nog veel leren.
hennie43
jul 30, 2014
In een woord geweldig.
keri
jul 02, 2014
Dit hotel was voor ons een van de beste die we in der loop van jaren zijn geweest.Super schoon heerlijke bedden etc en eten heel goed ja wat wil je nog meer Voor ons 70 plussers komen zeker terug Fam vd Nieuwendijk.