€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen natuurschoon in het Sauerland

Landhaus Nordenau - Duitsland - Schmallenberg

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • Gratis kopje koffie als u direct online een heerlijk 3-gangendiner boekt

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

mart1
jul 08, 2015
Nieuwe eigenaars sinds 2015(trouwens nederlanders) , de eigenaar doet er alles aan om het je zo aangenaam mogelijk te maken , de eigenares staat aan het fornuis en het 3 gangen diner is echt SUPPER LEKKER en is met liefde gemaakt , achteraan is er ook een terras waar je bij mooi weer kan ontbijten ,iets drinken en s'avonds dineren met een prachtig uitzicht waar je tot rust komt , in de omgeving kan je ook prachtige wandelingen maken . Alles is er proper en er is parkeergelegenheid ,voor ons zeker voor herhaling vatbaar Wij verbleven aankomst 5/07 en vertrek 8/07 2015 Martine en Eddy uit diksmuide Belgie
petra075
mei 28, 2015
Karig lowbudget ontbijt. Niet zoals een duitsontbijt behoord te zijn. goede badkamer. kleinekamer. eigenaren moeten nog veel leren.
hennie43
jul 30, 2014
In een woord geweldig.
keri
jul 02, 2014
Dit hotel was voor ons een van de beste die we in der loop van jaren zijn geweest.Super schoon heerlijke bedden etc en eten heel goed ja wat wil je nog meer Voor ons 70 plussers komen zeker terug Fam vd Nieuwendijk.
fransvJuR3
mrt 12, 2014
aardige eigenaars,zeker meneer doe er alles aan het naar je zin te maken leuk hotel met een mooi balkon en een prachtig uitzicht,en erg ruime kamers en stapelbed wat een feest voor de kleine was heerlijke bedden en vooral het kussen aardige badkamer ,alleen iedere dag wel schone handdoeken, maar niet verder schoongemaakt,ontbijt prima zeker voor herhaling vatbaar dit bezoek
avw1955
sep 01, 2013
Een erg goed hotel in een dorpje op één van de mooiste plekken in Sauerland. Vanaf het terras geniet je tijdens ontbijt of 's avonds met een drankje van een geweldig mooi uitzicht. De gastheer en -vrouw zijn zeer behulpzaam en gastvrij. Vanaf het hotel wandel je zo de bossen in en de mooiste panorama-routes liggen vlakbij. Kortom: een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding en echt een aanrader !
Lucia58
aug 11, 2013
Gezellig familiehotel. De gastheer en gastvrouw zijn bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Hotel ligt op een prachtige plek en is zeker een aanrader voor mensen die graag contact leggen met andere hotelgasten en daarmee gezellig de avond willen doorbrengen.
koster5op8
jun 27, 2013
Prima hotel, mooi uitzicht zeer goede prijs kwaliteit verhouding. Service en gastheerschap staan hier op de eerste plaats. Prima gegeten, iedere dag keuze uit 2 voor, hoofd en nagerechten, zeer goed en uitgebreid ontbijt. Je voelt je hier echt welkom. Complimenten voor dit gedreven en vriendelijke echtpaar José en Hans Koster