Nederland Limburg - NL Slenaken Gasterij Berg en Dal
Gasterij Berg en Dal Gasterij Berg en Dal
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Restaurant Berg en Dal is een gezellig familiehotel gelegen in het hartje van Slenaken. Bestaande uit 11 eenvoudige, nette tweepersoonskamers met douche en toilet en 5 twee- eenpersoonskamers met douche en toilet op de gang. In Het restaurant/ café kunt u genieten van een heerlijke verse pizza, pasta, salade of een vis of vleesgerecht uit de houtskooloven. Overnacht in de Tuin van het Heuvelland nabij Maastricht en Aachen.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (182 reviews)
huubenaldje
18 oktober 2018
Vriendelijke ontvangst. We hadden een tweede dag op een later tijdstip bijgeboekt. Er werd gezocht naar een oplossing, zodat we niet van kamer hoefden te wisselen. We kregen een prachtige kamer met toilet en bad en een aparte ruimte waar we konden zitten. Super! Het hotel was schoon en het ontbijt was erg goed. We hebben ook twee keer een heerlijk diner gehad. We komen nog graag een keer terug!!
hwaegroot
17 oktober 2018
Leuk gedateerd hotel met geweldig personeel en een geweldige kok, zeker nog een keer terug
Jolanda Lardee
16 oktober 2018
gezellige familie gasthuis.mensen zijn erg vriendelijk en behulpzaam. ze zijn niet kritisch met in en uitboektijden. ontbijt goed verzorgt en telkens weer aangevuld. zeker een aanrader. en wij gaan zeker terug
djbrinks
13 oktober 2018
Prima eten en kamers goed schoon maar wel heel eenvoudig. De omgeving is fantastisch we hebben deze dagen 12 en 13 oktober met bijna 30 graden heerlijk gefietst een echte aanrader! De voerstreek België is maar een paar kilometer verder.
dgeurt7QDV
13 oktober 2018
Schone kamer, vriendelijk personeel. Heerlijk gegeten Hopen er zeker nog een keer terug te komen.